Rewolucja cenowa BBC na DVD w nowej odsłonie!

Już 12 września w zupełnie nowej odsłonie powraca wielka akcja promocyjna wydawnictw BBC na DVD. Ubiegłoroczna akcja spotkała się z gorącym przyjęciem i wielkim zainteresowaniem ze strony wielbicieli produkcji tej znanej i lubianej stacji telewizyjnej. Najlepsze produkcje BBC na DVD, w tym nowości z ostatnich miesięcy można będzie kupić w niezwykle atrakcyjnych cenach, z rabatami sięgającymi nawet 60%.

Od doskonałych filmów kostiumowych, przez kultowe seriale aż po doskonałe produkcje przyrodnicze i bajki dla dzieci ? w ofercie promocyjnej BBC znajdzie się w sumie ponad 100 tytułów.

Kultowy ?Sherlock? seria 3 (box 3-płytowy) dostępny do tej pory w cenie 69,99 zł będzie do nabycia za: 39,99 zł, romantyczne i pięknie wizualnie ?Wszystko dla pań? seria 1 i 2 w cenie 29,99 zł (poprzednio 69,99 zł), a ?Historia świata? (box 2 DVD) za jedyne 29,99 zł (poprzednio 79,99 zł). Wśród nowych wydań w rewolucyjnie niskich cenach dostępne będą także: ?Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza?, ?Koniec defilady? z Benedictem Cumberbatch?em, ?Tajemnice Laketop? Jane Campion i doskonały serial przygodowy ?Muszkieterowie?.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o otaczającym Cię świecie, tym bliskim i tym dalekim, poszerzyć wiedzę i horyzonty, dzięki spotkaniom z najwybitniejszymi autorytetami ze świata nauki, czy przeżyć prawdziwie emocjonujące chwile z ekscentrycznymi i romantycznymi bohaterami kultowych już seriali to teraz jest ku temu wyjątkowa okazja.

BBC od wielu lat jest bezkonkurencyjną stacją telewizyjną, która realizuje dokumenty i seriale na najwyższym poziomie, z budżetami, których nie powstydziłyby się najnowsze hollywoodzkie produkcje. To przede wszystkim znakomite seriale fabularne i kostiumowe w tym zdobywający rzesze fanów na całym świecie ?Sherlock?, ?Luther? ze znakomitym Idrisem Elbą,? oraz wiele ekranizacji powieści tak lubianych przez panie (?Wszystko dla pań?, ?Z pamiętnika położnej?, ?Panie z Cranford?).

Oprócz niezwykłego rozmachu filmów BBC, nowatorskich technik filmowania i unikalnych zdjęć, wyznacznikiem ich jakości jest także zaangażowanie w produkcję wybitnych autorytetów i specjalistów. Dzięki wiedzy Davida Attenborough, Stephena Hawkinga czy Briana Coxa widzowie mają okazję odkryć świat i zjawiska, jakich do tej pory nie znali, wprowadzeni do tajemnic nauki i przyrody przez największych znawców tematu.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=p6C_m-TuPmM[/youtube]

W akcji BBC wielbiciele dokumentów przyrodniczych i naukowych znajdą prawdziwe perełki wydawnicze takie jak: ?Podniebna podróż ?, ?Historia fotografii?, ?Tajemnice świata przyrody? Davida Attenborough, ?Planeta dinozaurów? i wiele innych. BBC to także pasjonujące dokumenty dla spragnionych egzotycznych doświadczeń, wielbicieli podróży i innych kultur. Na półkach sklepowych znajdą oni m.in.: filmy z serii ?Niezwykły świat? (?Indie?, ?Karaiby?, ?Chiny?) czy ?Lonely Planet: Azja?.

Akcja promocyjna BBC na DVD będzie miała dwie odsłony ? pierwsze kilkadziesiąt tytułów pojawi się w sklepach 12 września, kolejna tura filmów 8 października. Promocja przeprowadzona zostanie w sieci sklepów Empik oraz w sklepie internetowym Empik.com i trwać będzie do końca listopada br.

POSZERZAJ SWOJE HORYZONTY

POCZUJ SIŁĘ PRAWDZOWYCH EMOCJI

Źródło: materiały prasowe  
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz