Rewelacja „The Voice of Poland” wyzywa gwiazdę „Glee”! Magdalena Wasylik w dubbingu ?Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki?

Wielkie odkrycie zeszłorocznej edycji ?The Voice of Poland? ? Magdalena Wasylik, użyczy głosu w polskim dubbingu animacji ?Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki?. W nowej produkcji twórców ?Króla Lwa? i ?Pocahontas? uzdolniona osiemnastolatka zaśpiewa partie wokalne, wykonywane w oryginale przez Leię Michele, gwiazdę popularnego serialu ?Glee?! Efekt ich wokalnej konfrontacji poznamy 23 maja, kiedy ?Czarnoksiężnik z Oz? zagości na naszych ekranach.

Występy Magdaleny Wasylik były ozdobą poprzedniej edycji ?The Voice of Poland?. Sympatyczna wokalistka, reprezentująca w programie team Tomsona i Barona, z miejsca zjednała sobie sympatię widzów i jury. Telewizyjne show było dla nastolatki kolejnym etapem na drodze muzycznej kariery. Urodzona w Sieradzu artystka na scenie występuje od dawna. Jest laureatką wielu festiwali piosenki dziecięcej i młodzieżowej. Gdy miała 10 lat, grała już rolę księżniczki Rezedy w musicalu ?Akademia Pana Kleksa? w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie.

 

Wtedy też po raz pierwszy zetknęła się z dubbingiem. Dziś jej głosem mówi i śpiewa wiele postaci z popularnych bajek i seriali dla dzieci, jak choćby Dora czy Świnka Peppa. Jednak prawdziwym powodem do dumy pozostają dla Magdaleny role w polskich wersjach hitów światowej animacji. Wśród nich znalazły się takie przeboje jak: ?Strażnicy marzeń?, ?ParaNorman?, ?Minionki rozrabiają? czy ?Kraina lodu?. W świątecznym blockbusterze Disneya Wasylik wspaniale zaśpiewała wokalne partie księżniczki Anny. Filmowe piosenki z jej udziałem wielką popularność zdobyły również poza kinem. W polskim internecie obejrzało je łącznie ponad milion osób!

23 maja Wasylik zaśpiewa ponownie. Tym razem jej głos usłyszymy w kinowej animacji ?Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki? ? nowej produkcji twórców obsypanych Oscarami klasyków ze studia Walta Disneya: ?Król Lew?, ?Piękna i Bestia?, ?Pocahontas? i ?Mała Syrenka?. Stworzona za 70 milionów dolarów baśniowa komedia familijna, to kolejny kontakt Magdy z twórczością Lymana Franka Bauma. Po drugiej stronie tęczy Wasylik gościła już w roku ubiegłym. Do jednego z najwspanialszych światów, jakie wyczarowała ludzka wyobraźnia przeniosła się wtedy w filmie ?Oz Wielki i Potężny?, użyczając głosu Porcelance.

CZARNOKSIĘŻNIK Z OZ: POWRÓT DOROTKI w kinach od 23 maja 2014

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz