Relacja z uroczystej premiery „(Nie)znajomych”

Relacja z uroczystej premiery „(Nie)znajomych”

We wtorek 24 września w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu „(Nie)znajomi”, który wchodzi na ekrany kin już w najbliższy piątek, 27 września. Na czerwonym dywanie pojawili się kreujący główne role: Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski i Wojciech Żołądkowicz. Oprócz nich w wydarzeniu udział wzięli twórcy filmu, wśród nich Dawid Podsiadło (koproducent), Tadeusz Śliwa (reżyser i współscenarzysta), a także, między innymi: Marek Koterski, Michał Koterski, Kuba Wojewódzki, Monika Olejnik, Andrzej Chyra, Agnieszka Dygant, Olga Bołądź, Katarzyna Zielińska, Weronika Rosati, Julia Wieniawa, Vanessa Alexander, Maffashion, Wojciech Łozowski, Ten Typ Mes, Paulina Przybysz, Paulina Chylewska, Antoni Królikowski, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Sadowska, Agnieszka Hyży, Zofia Zborowska, Andrzej Wrona, Sandra Staniszewska-Herbich, Katarzyna Zawadzka, Paulina Drażba, Anna Oberc, Sebastian Stankiewicz, Łukasz Garlicki, Nikodem Rozbicki, Bovska, Adam Małysz, Robert Górski. Zapraszamy na fotorelację z uroczystej premiery filmu.

Opinie gości premiery na temat „(Nie)znajomych”- wzruszającej i pełnej humoru produkcji, inspirowanej hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie, z doborową obsadą, jakiej dawno nie było w polskim kinie, są bardzo entuzjastyczne. Katarzyna Zielińska mówi: „Piękny film, naprawdę wspaniałe kino, mamy takich zdolnych polskich aktorów!”, a Bovska zachęca do wybrania się w weekend na seans: „Wczoraj obejrzałam świetny film. „(Nie)znajomi” was wzruszą, rozbawią i zmuszą do refleksji. Jeśli nie macie planów na weekend- to już macie! Marsz do kina. A jeśli ktoś z was zna włoską wersję „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, tym bardziej powinien udać się do kina, bo scenariusz w punkt przenosi nas w polskie realia, dotykając tego, co na naszym podwórku. To co zobaczycie zaskoczy was i wzruszy. Bardzo gratuluję wszystkim twórcom i całej ekipie. Jestem fanką”.

Własne zdanie na temat „(Nie)znajomych” można wyrobić sobie już w najbliższy piątek, 27 września, kiedy film trafi na ekrany kin w całej Polsce.

Film na ekranach kin już w najbliższy piątek

„(Nie)znajomi” w kinach od 27 września 2019


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz