Rekord wszech czasów! 3 500 000 wyświetleń reżyserskiego zwiastuna ?Pitbull. Niebezpieczne kobiety? w zaledwie 24 godziny!

Zaprezentowany przez producenta Ent One Investments, reżyserski zwiastun ?Pitbull. Niebezpieczne kobiety? bije rekordy popularności w Internecie! W zaledwie 24 godziny pozbawiony cenzury trailer wyczekiwanego filmu Patryka Vegi, zanotował w sieci 3 500 000 odsłon. To imponujący wynik, który ? dotychczas ? zarezerwowany był wyłącznie dla hollywoodzkich superprodukcji.

Pitbull. Niebezpieczne Kobiety

?Pitbull. Niebezpieczne kobiety? ? kontynuacja głośnego hitu ? ?Pitbull. Nowe porządki?, który obejrzało blisko 1,5 miliona widzów, wejdzie na ekrany kin 11 listopada 2016. Ale już teraz zainteresowanie filmem sięga zenitu. Zaświadcza o tym popularność, jaką zdobył w internecie reżyserski zwiastun filmu. Klip potrzebował zaledwie 24 godzin, by zanotować w sieci 3 500 000 wyświetleń! Ponad 600 tysięcy stanowią odsłony trailera w serwisie Youtube. Jednak prawdziwą furorę zrobił zwiastun wyemitowany na oficjalnej stronie Patryka Vegi na Facebooku. Tam obejrzało go 2,9 miliona osób ? które oddały ponad 50 tysięcy ?polubień? i napisały 2500 komentarzy. Zaś sam klip został udostępniony już ponad 40 000 razy. I liczby te stale rosną!

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=gV6q9lwGj8M[/youtube]

Popularność zwiastuna ?Pitbull. Niebezpieczne kobiety? to nie tylko precedens w historii promocji polskiego kina; ale również ? wynik rzucający wyzwanie produkcjom ?made in Hollywood?. Dla porównania, zapowiedź filmu Patryka Vegi przebiła pod względem odsłon zwiastun innego wyczekiwanego sequela ? ostatniej cześć cyklu ?Resident Evil?. Zaprezentowany premierowo na Fanpage?u aktorki Milli Jovovich (5 450 000 polubień) klip, może pochwalić się mniejszym wynikiem odsłon ? 2,7 miliona ? na który pracował dłużej niż nowy ?Pitbull?; bo od 9 sierpnia.

Druga część filmowej trylogii Patryka Vegi przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku. Po raz pierwszy w jego historii akcja zostanie ukazana z punktu widzenia kobiet. ?Pitbull. Niebezpieczne kobiety? to nie tylko doskonałe kino sensacyjne, pełne charakterystycznego dla serii humoru, ale również wielkie emocje i uczucia, pełnokrwiści bohaterowie i aż 5 filmowych damsko-męskich duetów. Wszystko zaczerpnięte z życia autentycznych policjantek! W doborowej obsadzie ?Pitbull. Niebezpieczne kobiety? powracają ulubieńcy publiczności z części pierwszej oraz nowa ekipa gwiazdorska. W męskim, pełnym testosteronu gronie znaleźli się, m.in.: Piotr Stramowski, Artur Żmijewski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński, jako kultowy Strachu. Płeć piękną, w kreacjach skrajnie odmiennych od dotychczasowego dorobku, reprezentują: Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka i Anna Dereszowska! Elektryzujące i zdeterminowane, policjantki i dziewczyny z drugiej strony barykady ? oto właśnie ? niebezpieczne kobiety.

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami film jest oparty w 100% na historiach autentycznych policjantek. Nie znajdziecie tu żadnej wymyślonej sceny, ani nawet dialogu. Całość fabuły koncentruje się wokół mafii paliwowej i wyłudzeń Vat-u na kwoty setek milionów złotych. Oprócz potężnej dawki emocji w filmie nie zabraknie charakterystycznego dla marki Pitbulla poczucia humoru, którego w tej części jest jeszcze więcej niż w poprzedniej. Oprócz bohaterów z ?Nowych porządków" granych przez Maję Ostaszewską, Piotra Stramowskiego, Andrzeja Grabowskiego i Tomasza Oświecińskiego, w filmie pojawią się Alicja Bachleda-Curuś, Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska, Joanna Kulig i Agnieszka Rylik. Do męskiego grona dołączy - po raz pierwszy od wielu lat w negatywnej roli - Artur Żmijewski, a także Sebastian Fabijański.

Aktorzy dali z siebie wszystko, dzięki czemu widzowie zobaczą ich w absolutnie rewelacyjnych kreacjach, w jakich nie widzieli ich nigdy wcześniej. Razem ze wspólnikiem, Emilem Stępniem, jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się zgromadzić tak znakomitą ekipę aktorską. Wierzymy, że uda nam się oddać w ręce widzów jeszcze wspanialszy film.

?Pitbull. Niebezpieczne kobiety? w kinach od 11 listopada

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz