Rejs w towarzystwie zombie, czyli polski zwiastun horroru ?[REC] 4: Apokalipsa?

Polski zwiastun horroru ?[REC] 4: Apokalipsa?, czyli zombie na pokładzie statku-widmo!

31 października na ekrany kin trafi ?[REC] 4: Apokalipsa? ? wyczekiwany finał najsłynniejszego na świecie cyklu europejskich horrorów. ?To punkt kulminacyjny, a jednocześnie ostatni rozdział serii? ? zapowiada reżyser Jaume Balagueró i obiecuje rozwiązanie wszelkich tajemnic, jakie skrywa historia śmiercionośnego wirusa, zmieniającego ludzi w krwiożercze bestie. Odliczając dni do premiery, prezentujemy polski zwiastun filmu. A w nim wszystko to, co kochają fani cyklu ? tajne wojskowe eksperymenty, horda zombie i piękna kobieta walcząca o życie na pokładzie statku-widmo!

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=po8PR_-4lZg[/youtube]

Nadszedł czas, aby cała prawda stojąca za cyklem ?Rec? wreszcie wyszła na jaw. Dowiemy się, jaka jest prawdziwa natura zła, które przybrało postać wirusa. Odkryjemy jego pochodzenie i pełne spektrum działania. ?[REC] 4: Apokalipsa? to punkt kulminacyjny serii, a jednocześnie jej ostatni rozdział. Rozwiązanie zagadki objawi się w nowej, niespotykanej formie. To wycieczka w nieznane rejony horroru, ale z zachowaniem charakterystycznych elementów serii: poczucia lęku, cierpienia, klaustrofobii? Pożegnalna uczta ze wszystkimi składnikami, które lubimy najbardziej oraz szczyptą całkiem nowych przypraw? To okazja, której nie możecie przegapić!? ? zachęca reżyser filmu, Jaume Balagueró.

?[REC] 4: Apokalipsa? to powrót do krwawych korzeni serii i zwieńczenie cyklu, który w 2007 roku rozsławił na świecie hiszpańskie horrory. Angela Vidal, młoda dziennikarka, której kamera towarzyszyła barcelońskim strażakom w pierwszej części filmu, jako jedyna cudem przeżyła koszmar, jaki rozegrał się w kamienicy zainfekowanej śmiercionośnym wirusem.

Ewakuowana przez wojsko, trafia do tajnego ośrodka badawczego zlokalizowanego na pokładzie starego tankowca. W miejscu oddalonym o mile od lądu ma zostać poddana obserwacji i kwarantannie. Kiedy wirus znów wyrywa się spod kontroli, Angela podejmuje desperacką walkę o przetrwanie. Dobrze wie, że jeśli zakażeni zdołają opuścić bazę, infekcja rozleje się na cały świat.

[REC] 4: APOKALIPSA w kinach od 31 października 2014

 Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz