Recydywista Obi-Wan Kenobi ma nowego ucznia! Ewan MGregor i Brenton Thwaites na polskim plakacie thrillera ?Son of a Gun?.

Ewan McGregor powraca do miejsca, gdzie powstały ?Moulin Rouge!? i ?Gwiezdne wojny: Część I ? Mroczne widmo?. W sensacyjnym thrillerze ?Son of a Gun? dawny Obi-Wan Kenobi przejdzie na ciemną stronę mocy i wcieli się w recydywistę i wroga publicznego numer jeden. W gangsterskich porachunkach i rabunku milionów w złocie pomoże mu młody adept półświatka ? znany z hitów ?Dawca pamięci? i ?Czarownica? Brenton Thwaites. Brodatego ex-jedi w towarzystwie gotowego na wszystko Padawana zobaczymy na oficjalnym polskim plakacie ?Son of a Gun?. ?Film, w którym intensywność i napięcie ?Królestwa zwierząt? łączą się z epickim rozmachem ?Gorączki?? (The Hollywood Reporter) wejdzie na ekrany kin 2 stycznia 2015 roku.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=ASN4IU0b5yw[/youtube]

Młody JR (Brenton Thwaites) zostaje aresztowany za niewielkie przestępstwo. W twardych warunkach więzienia szybko zdaje sobie sprawę, że bez silnej opieki nie ma szans na przetrwanie za kratami. Młodemu przestępcy udaje się zawrzeć znajomość z groźnym kryminalistą uchodzącym za wroga publicznego numer jeden ? Brendanem Lynchem (Ewan McGregor). JR staje się podopiecznym gangstera. Wszystko ma jednak swoją cenę. Młody chłopak musi pomóc Brendanowi i jego ekipie w ucieczce z więzienia. W nagrodę za udaną akcję, JR dostaje propozycję udziału w napadzie na złoto warte miliony dolarów. Kiedy w grę wchodzą tak olbrzymie pieniądze, nie można ufać nikomu. Sytuacja zrobi się jeszcze bardziej skomplikowana, kiedy JR zakocha się w pięknej dziewczynie bardzo niebezpiecznego człowieka.

SON OF A GUN w kinach od 2 stycznia 2015

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz