?Punisher? powraca i szykuje zamach na prezydenta! Ray Stevenson gotowy na ?Polowanie na prezydenta?

Był muszkieterem i? ?Punisherem?. Łamał karki w ?Rzymie?, a na Florydzie wytropił ?Dextera?. Po udanych występach w telewizyjnych superhitach, Irlandczyk Ray Stevenson znalazł drugi dom na dużym ekranie. 26 czerwca gwiazda przebojów ?Niezgodna? i ?Thor: Mroczny świat? znów zagości w kinach. W thrillerze ?Polowanie na prezydenta?, wybuchowej produkcji w stylu ?Szklanej pułapki?, wcieli się w osobistego bodyguarda prezydenta USA, granego przez Samuela L. Jacksona!

Ze swoimi 193 centymetrami wzrostu i muskulaturą rzymskiego legionisty, Stevenson świetnie odnalazł się w powierzonej roli. Co nie powinno dziwić. W końcu mowa o facecie z własną serią figurek ?action heroes?, synu pilota myśliwców, który na świat przyszedł? w bazie wojskowej. A przy tym aktorze, który ? na planie ?G.I. Joe? ? jako jedyny wyszedł cało ze sparingu z Dwayne?em Johnsonem. ?On daje z siebie wszystko. Zawsze chce wypaść maksymalnie szczerze? ? mówią o Rayu twórcy ?Polowania na prezydenta?. ?Kiedy wchodził na plan ?Punishera? nie chciał być sobą ? Rayem, ale Frankiem Castle ? zimnokrwistym pogromcą ze świata Marvela? ? wspomina producent komiksowej ekranizacji.

Ray Stevenson urodził się w Irlandii, a dorastał w Wielkiej Brytanii. Bakcyla aktorskiego złapał podczas szkolnej wizyty w Newcastle Odeon na ?Saturday Morning Picture Show?. Jednak swoje marzenia odłożył na później i zajął się? projektowaniem wnętrz. Do podjęcia studiów aktorskich ponownie zainspirowała go rola Johna Malkovicha w sztuce ?Burn This? w teatrze Plymouth w Nowym Jorku.

Nowego fachu zaczął się uczyć w szkole teatralnej w Bristolu. Miał wtedy 27 lat. Międzynarodową sławę zyskał dzięki roli Titusa Pullo w serialu kanałów BBC i HBO ?Rzym?. W 2008 wcielił się ikonę Marvela ? ?Punishera?. Zaś w 2013 roku zagrał najemnika Firefly?a w filmie akcji ?G.I. Joe: Odwet 3D? z Dwaynem Johnsonem i Bruce?em Willisem. Tryptyk występów w komiksowych ekranizacjach zwieńczył udziałem w hicie fantasy ?Thor: Mroczny świat?, gdzie wcielił się w Volstagga, bohatera inspirowanego postacią szekspirowskiego Falstaffa. W 2014 roku wystąpił w filmowej ekranizacji popularnej książki dla młodzieży ?Niezgodna?, a rok później w kolejnej części serii zatytułowanej ?Zbuntowana?. Obecnie przygotowuje się do powrotu do telewizyjnych korzeni. Wkrótce wystąpi w trzecim sezonie serialu ?Piraci?. Wcieli się w sławnego Czarnobrodego.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=3hNVyT5XZ4U[/youtube]

"Polowanie na prezydenta" w kinach 26 czerwca

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz