Pulsuje pod skórą jak Drive? Zwiastun filmu

?Pulsuje pod skórą jak Drive? ? filmem ?Cień? zachwyca się Piotr Czerkawski. Ten doskonały, subtelny i równocześnie mroczny thriller, który rozkochał widzów na festiwalu w Cannes trafi do kin już 8 kwietnia. W opowieści o miłosnej fascynacji napędzanej adrenaliną, zobaczymy doskonałych: Diane Kruger (?Intruz, ?Tożsamość?, ?Bękarty wojny?) oraz Matthiasa Schoenaertsa (?Z dala od zgiełku?, ?Rust and Bone?,?Dziewczyna z portretu?, ?Loft?).

?Cień? wyselekcjonowany do pierwszej ligi filmów podczas festiwalu w Cannes, prestiżowej sekcji Un Certain Regard, zbiera świetne recenzje zagranicznej prasy. To ?Thriller na miarę Hitchcocka? - pisze The Guardian, ?Namiętność i fascynacja? - dodaje Premiere.

Akcja zaczyna się, kiedy przeszkolony do zabijania z zimną krwią, były żołnierz Vincent (w tej roli rewelacyjny Schoenaerts), niespodziewanie dla samego siebie zakochuje się w żonie milionera, którą ma chronić.

Bohater będzie musiał podjąć ryzykowne decyzje, stawiając na szali nie tylko siebie, ale też osobę, którą chciałaby ochronić najbardziej. Postawi sobie najtrudniejsze pytania. Czy jest granica, której nawet w imię prawdziwej miłości przekraczać nie wolno? Czy instynkt, który popycha go do działania, będzie dla niej ratunkiem, czy pułapką? Co jest realnym zagrożeniem, a co jedynie wytworem jego wyobraźni?

https://www.youtube.com/watch?v=Rw02zI4ZoA8

Film podbije gusta widzów również muzyką ? usłyszmy w nim kultowy zespół Gesaffelstein, polskiej publiczności znany m.in. z festiwalu Audioriver oraz utwory w wykonaniu kontrowersyjnej amerykańskiej wokalistki Azealii Banks.

W kinach od 8 kwietnia

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz