Pszczółka Maja przyjazna dzieciom!

Komitet Ochrony Praw Dziecka odznaczył ?Pszczółkę Maję. Film? znakiem Film Przyjazny Dziecku

Komitet Ochrony Praw Dziecka partneruje filmowi o przygodach pszczółki Mai. Po raz pierwszy propozycja kinowa otrzymała od Komitetu znak, gwarantujący bezpieczną rozrywkę bez przemocy, odpowiednią nawet dla najmniejszego kinomana. Debiutująca Maja przyleci na ekrany kin już 26 września, dzięki niej na jesieni znów modne będą żółto-czarne paski.

Znak Komitetu Ochrony Praw Dziecka gwarantuje, że ?Pszczółka Maja. Film.? jest bezpieczną dla dziecka propozycją kinową. Jej treść i humor są odpowiednio dostosowane do wieku i potrzeb najmłodszych, a walory edukacyjne wspierają proces wychowawczy.

Przesłanie historii przedstawionej w ?Pszczółce Mai. Filmie? jest ponadczasowe, a film daje możliwość czerpania wielu metafor tak użytecznych przy pokazywaniu dziecku otaczającego je świata, rządzących nim reguł i zjawisk oraz sztuki znalezienia siebie w tym wszystkim, mówi Patrycja Kurowska-Kowalczyk, psycholog, psychoterapeutka, autorka szkoleń i specjalista Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Do filmu zostały przygotowane materiały edukacyjne dla przedszkoli i klas I-III. Dostępne są pod poniższym linkiem:

Materiały Edukacyjne

Film pojawi się w kinach już 26 września. Będzie to pierwsza kinowa wersja przygód Mai, Gucia, Tekli, Klementyny, Królowej, Filipa i przyjaciół z zielonej łąki, których Maja zjedna sobie jednym ruchem skrzydełka.

Polski dubbing:

  • Ewa Kasprzyk
  • Jerzy Kryszak
  • Krzysztof Ibisz
  • Jarosław Boberek
  • Teresa Lipowska
  • Dominika Kluźniak

FILM W KINACH OD 26 WRZEŚNIA

Źródło: materiały prasowe  
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz