Przyszedł czas na prawdziwych bohaterów w IMAX!

Twórcy takich hitów jak Kubuś Puchatek i Przyjaciele czy Piorun zapraszają na najlepszą animację Disneya od czasów Ralf Demolka. Wielka Szóstka to niesamowita przygoda dla wszystkich, w której zobaczymy bohaterów na miarę Avengers. Disneyowska drużyna do zadań specjalnych wleci na ekrany kin już 28 listopada. Przeżyj to tylko w IMAX?!

Wielka Szóstka to jeden z mniej znanych tytułów komiksowych wielkiego wydawnictwa Marvel, które zasłynęło z takich produkcji jak Iron Man, Kapitan Ameryka, Avengers, czy Strażnicy Galaktyki. Teraz przyszedł wreszcie czas na stworzenie animowanej ekranizacji tego komiksu! Od 28 listopada Wielką Szóstkę będzie można zobaczyć na ekranach kin IMAX w przebojowej produkcji ze wspaniałymi efektami specjalnymi. Zastosowana technologia IMAX? pozwoli w pełni przeżyć kunszt speców od komputerowego designu. Dynamiczne sceny walk oraz architektura stworzonego na potrzeby filmu miasta zyskają jeszcze więcej głębi dzięki nieskazitelnie czystemu obrazowi oraz największemu kinowemu ekranowi. Na seansie nie zostanie pominięty nawet najmniejszy detal wizualny, a w sekwencjach z udziałem 6 super bohaterów na raz będzie ich mnóstwo! W kinach IMAX? animacja wyświetlana będzie w cyfrowej wersji trójwymiarowej, która zachwyci nawet najbardziej wymagających fanów technik wizualnych. #Przezyjwimax Wielką Szóstkę, która zawalczy o przyszłość ludzkości już od 28 listopada! W wersji polskiej widzowie usłyszą m.in. Zbigniewa Zamachowskiego, Krzysztofa Stelmaszyka i Eryka Lubosa.

Nie oceniaj książki po okładce

Film "Wielka Szóstka" opowiada historię małego naukowca Hiro Hamady. Kiedy jego utalentowany brat-wynalazca znika w niewyjaśnionych okolicznościach, chłopiec otrzymuje po nim niedokończony eksperyment w postaci robota Baymaxa. Z pozoru nieudolnie wykonana maszyna zaczyna zaprzyjaźniać się z chłopcem, a Hiro odkrywa w robocie wielki potencjał. Wkrótce ich przyjaźń zostanie wystawiona na próbę, kiedy miasto zaatakuje tajemniczy złoczyńca w japońskiej masce kabuki. Czas, aby Baymax i Hiro odkryli drzemiące w nich pokłady talentu i odwagi!

Pokazy filmu Wielka Szóstka we wszystkich kinach IMAX już od 28 listopada w wersji 3D. Seanse odbędą się także we wszystkich kinach Cinema City w 2D i 3D, również od 28 listopada. Więcej informacji na http://www.cinema-city.pl/imax

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz