Przyjdź na darmowy pokaz hitu 3D ? Lemury z Madagaskaru ? w Cinema City!

Łódzki Festiwal 3D Image jest w całości poświęcony technologii trójwymiarowej w kinie. Na widzów czekają wspaniałe trójwymiarowe produkcje, ale także spotkanie ze znamienitymi gośćmi i darmowy pokaz obrazu Lemury z Madagaskaru 3D IMAX, który odbędzie się w sobotę 25 października o godz. 10:00. Wszystko to w Cinema City!

W dniach 23 - 25 października w łódzkiej Manufakturze kinomaniacy będą mogli przekonać się, czym tak naprawdę jest obraz 3D. W ramach festiwalu kino Cinema City zaprasza na specjalny, przedpremierowy i w pełni darmowy pokaz filmu przygotowanego dla technologii IMAX: Lemury z Madagaskaru 3D. Na wydarzeniu pojawią się również znakomite nazwiska ze świata stereoskopii, między innymi Jim Chabin ? prezes International 3D Society, Joanna Popińska ? Fundacja 3D Image i Fabien Remblier ? wykładowca stereografii i technologii 4K. Jedną z głównych atrakcji będzie spotkanie z twórcami produkcji Lemury z Madagaskaru: Davidem Douglasem i Dylanem Readem. Wydarzenie to ? wraz z pokazem filmu ? odbędzie się w sobotę 25 października o godz. 10:00 w Cinema City na sali IMAX. Liczba miejsc ograniczona.

3D Image Festival odbywa się od 23-25 października w Cinema City Manufaktur. Cena za blok filmowy / blok konkursowy wynosi odpowiednio: 5zł w czwartek, 7zł w piątek i sobotę.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz