„Przychodzi facet do lekarza” przedpremierowo

Dany Boon wielokrotnie udowadniał, że jest niekwestionowanym następcą Luisa De Funesa. Jego filmy przyciągnęły do kin miliony widzów ? w samej Francji ?Jeszcze dalej niż północ? w jego reżyserii Boona w pierwszym tygodniu wyświetlania zarobił 40 milionów dolarów, kończąc na ponad 245 milionach na świecie.  ?Przychodzi facet do lekarza? to jego najnowsza produkcja, która zagościła już na Przeglądzie Nowego Kina Francuskiego, zbierając owacje na stojąco, wejdzie do regularnej dystrybucji kinowej 11 lipca. Już w sobotę 21.06 kina sieci HELIOS wyświetlą film przedpremierowo.

?Przychodzi facet do lekarza? będzie można zobaczyć w kinach Helios w poniższych miastach:

Wrocław, Gdańsk, Olsztyn, Katowice, Szczecin Outlet, Kielce, Sosnowiec, Tczew, Gdynia, Białystok Biała, Rzeszów Galeria, Opole, Siedlce, Radom, Femina, Bełchatów, Bydgoszcz

Relacja pacjent-lekarz nie była tak śmieszna od czasu ?Depresji gangstera?.

Romain Faubert ma 40 lat i jest zdrowy jak ryba. Problem w tym, że nie chce w to uwierzyć. Gorzej ? jest przekonany, że jego organizm jest kłębowiskiem bakterii, wirusów i wszelkiego rodzaju chorób. Byłby to jego prywatny kłopot, gdyby nie fakt, że swoją manią rujnuje życie jedynego przyjaciela ? doktora Zvenki. Poczciwy medyk codziennie musi wybijać z głowy Romaina kolejne urojone schorzenia, a ich chora relacja wykracza daleko poza lekarski gabinet. Romain potrafi nawiedzić swego lekarza bez uprzedzenia w trakcie zabiegu, podczas rodzinnej uroczystości czy w domu w środku nocy. Miarka przebiera się w końcu, gdy jak zwykle umierający Romain zaczyna deklarować bardzo żywe uczucia w stosunku do siostry doktora. Zvenka nie podziela poglądu, iż miłość jest lekarstwem na wszystko. Wprowadza więc w życie własny plan wyleczenia hipochondryka. Plan równie łatwy jak resocjalizacja Hannibala Lectera?

FILM W REGULARNEJ DYSTRYBUCJI KINOWEJ OD 11 LIPCA

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz