Przybylska uwodzi debiutanta! Oficjalny zwiastun BILETU NA KSIĘŻYC – nowej komedii Jacka Bromskiego (w kinach od 8 listopada)

8 listopada na ekrany kin trafi ?Bilet na Księżyc? w reżyserii Jacka Bromskiego. Nowy obraz twórcy kinowych przebojów ?U Pana Boga za piecem? i ?U Pana Boga w ogródku?, to pełna ciepła i humoru opowieść o młodości, przyjaźni i miłości w czasach, gdy człowiek stawiał pierwsze kroki na Księżycu, na ulicach stały saturatory, tranzystory pulsowały rock'n'rollem, a szczytem marzeń każdego krajowego fana motoryzacji był Fiat 125p. Filmowa podróż do lat sześćdziesiątych, barwnej epoki ?dzieci kwiatów?, hipisów i bigbitu, uwodzi doborową obsadą (wśród gwiazd filmu m.in. Anna Przybylska, Mateusz Kościukiewicz, Łukasz Simlat, Andrzej Grabowski, Piotr Głowacki, Krzysztof Stroiński i Andrzej Chyra), rozmachem scenograficznym oraz ścieżką dźwiękową, na której znalazło się ponad 40 przebojów takich wykonawców, jak The Animals, The Box Tops, The Turtles, The Fox, Mira Kubasińska i Breakout, Skaldowie, Alibababki, ABC i Halina Frąckowiak.

Zwiastun komedii ?Bilet na Księżyc?:

Wideo-wywiad z Filipem Pławiakiem:

?Przez ?Bilet na Księżyc? przewinęło się dużo naprawdę wyśmienitych aktorów, których jeszcze niedawno mogłem tylko podziwiać w telewizji. Bardzo się cieszę, że miałem szansę zagrać z nimi i bliżej ich poznać. Najcieplej wspominam spotkanie z Anią Przybylską, która zbudowała fantastyczną postać i z którą pracowało się genialnie. Aż sam sobie zazdroszczę!? ? Filip Pławiak.

BILET NA KSIĘŻYC w kinach od 8 listopada 2013

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz