Przeżyj naładowany akcją dzień sądu razem z Tomem Cruisem i Emily Blunt!

Ile wspaniałych rzeczy można by dokonać, gdyby technologia pozwalała na cofanie się w czasie? Udałoby się naprawić wszystkie błędy i niewłaściwe decyzje. Jednak w najnowszej produkcji Na Skraju Jutra główny bohater (Tom Criuse), wraca wciąż do tego samego dnia i świata opanowanego przez dramatyczną wojnę z obcymi. Poczujcie na własnej skórze najbardziej widowiskową wojnę piechoty od czasów Strażników Kosmosu, tylko w sali Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia!

Żyj, giń, powtórz? Twórca takich hitów jak Tożsamość Bourne?a, Pan i Pani Smith, a także Jumper zaprasza na przerażającą wizję przyszłości, w której główny bohater zostaje zamknięty w wojennej pętli czasowej. Na Skraju Jutra to najlepiej dopracowana pod względem wizualnym produkcja Douga Limana. Reżyser przez cały czas stawia widzów na linii frontu, gdzie siły zdecydowanie nie są wyrównane. Produkcja pełna jest nowoczesnych technologii militarnych i nieprawdopodobnych scen batalii z obcymi. W sali Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia poznacie dramat człowieka, który ginąc na polu walki ciągle wraca do tych samych momentów, aby za każdym razem stawać się lepszym wojownikiem. Ruchome fotele będą Wami poruszać za każdym razem, kiedy główny bohater będzie walczył w swoim ?exoszkielecie?. Wszechobecny zapach spalenizny przypomni, że to nie kreskówka, a prawdziwa wojna z kosmicznym najeźdźcą. Podmuchy wiatru, technologia 3D, krystalicznie czysty obraz i efekty świetlne zabiorą Was razem z głównym bohaterem granym przez Toma Cruisa w podróż w głąb najstraszliwszej pętli czasu!

Nie jestem żołnierzem! ?to zdanie mówi w filmie główny bohater, kiedy dowiaduje się, że ma stanąć na pierwszej linii frontu w wojnie pomiędzy obcymi a ludźmi. Dostaje specjalny sprzęt bojowy, by potem zostać zrzuconym razem z innymi komandosami na pole bitwy. Błyskawicznie ginie, jednak zamiast spocząć w spokoju, budzi się dokładnie w tym samym momencie i znów musi stanąć do walki. Wkrótce dowiaduje się, że ciągłe starcia są jego przeznaczeniem - ma szkolić się tak długo, aż będzie w stanie przeżyć i ostatecznie pokonać wroga z innej planety.

Na skraju wytrzymałości Przekonaj się na własnej skórze, czy jesteś w stanie wytrzymać nieskończenie wiele pojedynków na polu bitwy. Stań do walki z obcymi i dołącz do wybornej obsady (Tom Cruise, Emily Blunt). Poczuj się jak żołnierz przyszłości i doświadcz grozy międzyplanetarnej wojny tylko w sali Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia już od 6 czerwca!

Film "Na Skraju Jutra" będzie można zobaczyć w sali Škoda 4DX? Cinema City Arkadia od 6 czerwca.

Źródło" materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz