Przeżyj kolejny etap niebezpiecznej podróży więźniów labiryntu w Škoda 4DX?!

Sieć kin Cinema City zaprasza 18 września na premierę ekranizacji światowego bestsellera Więzień Labiryntu: Próba ognia. W salach Škoda 4DX? widzowie wejdą razem z bohaterami filmu w niebezpieczną grę, która jest drugim etapem po wydostaniu się z zabójczego labiryntu. Wszyscy myśleli, że ucieczka będzie końcem koszmaru, tymczasem najgorsze dopiero się rozpoczyna.

Kolejna część filmu Więzień Labiryntu to nowy element krwawej układanki, w której bierze udział grupa nastolatków. W postapokaliptycznym świecie nie ma żadnych reguł, prawa, rządu i podziału terytorialnego. Jest za to potężna korporacja prowadząca zabójczą grę, żerując na życiu grupy bardzo dzielnych i wytrzymałych młodych ludzi. Produkcja jest kinową adaptacją jednej z najsłynniejszych trylogii science-fiction dla młodzieży, niezwykle popularnej w Stanach Zjednoczonych. Za wersję kinową również pierwszej części odpowiada debiutujący na wielkim ekranie Wes Ball. Reżyser do współpracy zaprosił utalentowanych młodych aktorów, którzy mają za sobą doceniane role. Na ekranie zobaczymy m.in. Dylana O?Brien (Teen Wolf), Thomasa Brodie Sangstera (Gra o Tron) i Kayę Scodelario (Starcie Tytanów). Cinema City zaprasza na wspaniałe widowisko, które poza zapierającymi dech efektami specjalnymi kryje w sobie trzymającą w napięciu historię. Film wspomagany przez kinowe efekt sal Škoda 4DX? zabierze widzów w niebezpieczną podróż razem z bohaterami historii. Ruchome fotele będą dynamicznie odzwierciedlać ucieczkę nastolatków z bazy. Powietrzne turbiny i efekty świetlne postawią widzów dosłownie w centrum walki z tajemniczą organizacją, a czysty obraz 3D doda zdjęciom realistycznego wyrazu. Więzień Labiryntu: Próba ognia to doskonale zrealizowana produkcja, która świetnie pokazuje czym jest prawdziwy thriller science-fiction. Obraz nabierze jeszcze większego wyrazu, gdy zostanie wzmocniony wszystkimi efektami sal Škoda 4DX?. Cinema City zaprasza w podróż w nieznane, gdzie za każdym rogiem czyha niebezpieczeństwo? Nawet ze strony ludzi. Film Więzień Labiryntu: Próba ognia już 18 września we wszystkich kinach Cinema City!

Tajemnica koszmaru? Produkcja Wesa Balla kontynuuje historię z pierwszej części filmu Więzień Labiryntu. Główni bohaterowie po wydostaniu się z labiryntu i bezpiecznej osady przemierzają zniszczoną przez kataklizm Ziemię. Zostają odnalezienie przez specjalną grupę uderzeniową, która pokazuje im zupełnie nowy świat i trafiają do bazy przypominającej więzienie. Mimo, że ludzie są w niej wolni, cały czas przebywają pod pełnym monitoringiem. Wkrótce bohaterowie odkrywają, że nic nie jest tym, czym się wydaje, a nawet najbliżsi przyjaciele mogą być najgroźniejszymi wrogami. Ucieczka z labiryntu okaże się najłatwiejszym zadaniem, jakie zostanie przed nimi postawione.

Premiera filmu Więzień Labiryntu: Próba ognia od 18 września w salach Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia, Cinema City Bonarka i Cinema City Felicity. Film również od 18 września we wszystkich kinach Cinema City.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz