Przeżyj w IMAX „Interstellar”

7 listopada fani dorobku Christophera Nolana po raz pierwszy od czasu trylogii Mroczny Rycerz będą mieli okazję wybrać się na jego produkcję do kina. Premiera obrazu "Interstellar" w kinach IMAX? to jedno z większych wydarzeń filmowe w tym roku i jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji. Zarówno kunszt reżysera, jak i jego wykorzystanie technologii IMAX?, zapewnią najlepsze doznania miłośnikom gatunku science-fiction. Tego nie można przegapić!

Christopher Nolan to nazwisko, którego nie trzeba przedstawiać znawcom kinematografii, a także tym odwiedzającym kino od czasu do czasu. Profesjonalizm i niesamowite podejście do pracy na planie sprawia, że reżyser zamienia wszystkie swoje produkcje w ?złoto?. Potrafi w niezwykły sposób łączyć przepych wysokobudżetowych produkcji z przesłaniem filmów niszowych. Twórca słynie też z zamiłowania do technologii IMAX?, mimo iż nie korzysta nigdy z możliwości 3D.

Jego najnowsza produkcja ? Interstellar ? pojawi się w kinach IMAX? już 7 listopada. Film ten zabierze widzów w prawdziwą międzygalaktyczną podróż, w której specjalne kamery IMAX? nadają obrazowi głębi. Technologia pozwala na bardzo realistyczne ukazanie warunków panujących w przestrzeni kosmicznej ? Nathan Crowley, który odpowiada za design i dźwiękowiec Richard King pokazali, jak w IMAX idealnie oddać atmosferę dźwiękoszczelnej kabiny pilotów i ?dzwoniącej? w uszach ciszy kosmosu. Podczas seansów Interstellar widzowie razem z załogą statku Endurance będą mieli okazję doświadczyć niewiarygodnych przeżyć w nieodkrytej nigdy wcześniej części wszechświata. Ta kosmiczna przygoda rozpocznie się już 7 listopada w kinach IMAX?!

Oprócz tego widzów czeka spotkanie z najlepszymi gwiazdami Hollywood! Christopher Nolan (co widać po jego produkcjach) bardzo rzadko zmienia sprawdzoną obsadę. Również w "Interstellar" znajdziemy znajome twarze z poprzednich produkcji. W rolach głównych pojawią się m.in: Matthew McConaughey(Detektyw), który ? jak podkreśla sam Nolan ? jest idealnym kandydatem na postać Coopera. Połączenie kowboja i podróżnika ? człowiek, który szuka w życiu czegoś więcej. Oprócz niego będzie można podziwiać Anne Hathaway (Mroczny Rycerz Powstaje), Casey?a Afflecka (Gdzie jesteś Amando?), Michaela Caine?a (Mroczny Rycerz) i Jessicę Chastain (Wróg numer 1). Przyszły twórca najnowszych Gwiezdnych WojenRian Johnson nazwał Interstellar najwspanialszą produkcją science-fiction od 2001 roku.

Najnowszy film Christophera Nolana będzie można zobaczyć na ekranach IMAX? już od 7 listopada. Tuż przed premierą filmu zostały również zaplanowane kosmiczne aktywności! W trzech lokalizacjach w Polsce od 5 do 10 listopada pojawi się ?przechodni kosmiczny filar?, który wchodzić będzie w interakcję z otoczeniem i ukazuje cała moc wrażeń w IMAX?. Kosmonauta zabierze zainteresowanych przechodniów w niezwykłą wędrówkę, dzięki ?umiejętności? nawiązania międzygalaktycznego kontaktu. Astronauta odwiedzi CH Warszawa Arkadia (od 5 do 7 listopada), Łódź Manufaktura (od 5 do 7 listopada) oraz CH Kraków Bonarka (od 8 do 10 listopada). Ci, którzy przygotują z nim kosmiczne selfie, powalczą o bilety na pokaz filmu Interstellar w IMAX?.

Pokazy filmu "Interstellar" we wszystkich kinach IMAX? już od 7 listopada. Seanse odbędą się także we wszystkich kinach Cinema City od 7 listopada. Już dziś kup bilet do kina IMAX? i zajmij najlepsze miejsce na sali!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz