Przezabawna animacja na ekranach kin sieci Multikino

Już 15 listopada w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo hiszpańską animację ?Rysiek Lwie Serce?. Głosu postaciom użyczyli m.in.: Marcin Hycnar, Krzysztof Ibisz i Ewelina Lisowska.

?Rysiek Lwie Serce? to przezabawna i pełna szalonych przygód opowieść o dzielnym chłopcu, który chciał być rycerzem, a także o krokodylu, który nie bardzo chciał być smokiem. Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca - doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy mają u boku zawadiackie gadziny jak krokodyl Gustaw z kompleksem smoka. Głosu postaciom hiszpańskiej animacji użyczyli m.in.: Marcin Hycnar, Krzysztof Ibisz, Ewelina Lisowska, Katarzyna Kwiatkowska, Jarosław Boberek i Maria Czubaszek.

W ramach akcji ?Rodzina do kina? Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w najważniejszych premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seanse filmu ?Rysiek Lwie Serce? od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz