Przerażający eksperyment, który wydarzył się naprawdę – polski zwiastun ?Uśpieni?

?Uśpieni? (oryg. ?The Quiet Ones?) to nowy horror twórców ?Kobiety w czerni?, który opowiada o przerażającym eksperymencie paranormalnym, który miał miejsce naprawdę. Prezentujemy oficjalny polski zwiastun.

?Nikt tu nie wierzy w duchy? ? to jedna z pierwszych kwestii, które padają w zwiastunie filmu ?Uśpieni? (znanego do tej pory pod oryginalnym tytułem ?The Quiet Ones?). Najnowszy horror twórców ?Kobiety w czerni? opowiada o przerażającym eksperymencie paranormalnym , który wydarzył się naprawdę w 1974 roku na Uniwersytecie w Oksfordzie. Pewien profesor zaprosił swoich studentów do udziału w próbie stworzenia ducha ? poltergeista. W rolach głównych zobaczymy Sama Claflina - gwiazdę ?Igrzysk śmierci: W pierścieniu ognia? oraz Jareda Harrisa, którego fani nowego ?Sherlocka Holmesa? pamiętają jako profesora Jamesa Moriarty?ego.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=Khm3cxf8ulc[/youtube]

Grupa studentów (wśród nich Sam Claflin, gwiazda ?Igrzysk śmierci: W pierścieniu ognia?) bierze udział w przerażającym eksperymencie. Wkrótce przekonują się, że nie wolno igrać ze zjawiskami paranormalnymi.

Ta historia wydarzyła się naprawdę. Charyzmatyczny profesor uniwersytecki Coupland (Jared Harris), którego metody pracy wzbudzają wiele kontrowersji, zachęca swoich studentów do udziału w niebezpiecznym eksperymencie. Ich wspólne działanie ma doprowadzić do stworzenia poltergeista, co według teorii Couplanda jest możliwe, gdy skumuluje się odpowiednią ilość negatywnej ludzkiej energii.

?Uśpieni? w kinach od 16 maja

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz