Przenieś się do miejsca, gdzie wszystko jest możliwe! Premiera „Kraina Jutra” w kinach IMAX!

Już 29 maja kina IMAX zapraszają na niezwykłą podróż do wyjątkowej krainy Disneya. Ta fantastyczna opowieść z gwiazdorską obsadą pokaże widzom prawdziwą utopię ? krainę szczęścia i perfekcji. Czy jednak uda się ją uratować przed zagładą z innego wymiaru?

Wytwórnia Disney od zawsze słynęła z doskonałych, bajkowych produkcji. Od pewnego czasu zachwyca nas nie tylko produkcjami animowanymi, ale także takimi hitami jak Avengers. Film "Kraina Jutra" został od początku do końca stworzony w studiu Disney i ma w sobie wszystkie najlepsze elementy tej wielkie fabryki snów. Film w reżyserii dwukrotnego zdobywcy Oscara Brada Birda (Iniemamocni, Ratatuj) przeniesie widzów w wyimaginowany świat technologii, ideału i utopijnego życia. Dzięki technologii IMAX, którą cechuję niezwykła ostrość obrazu oraz inteligentny system nagłośnienia, film nabierze głębszego wyrazu, który jeszcze wyraźniej odda fantastykę opowieści. Goście kina IMAX będą mogli niemal osobiście towarzyszyć głównym bohaterom w niezwykłej podróży pomiędzy wymiarami, a wysoka rozdzielczość obrazu pozwoli na bardzo dokładne poznanie każdego elementu filmu. Kraina Jutra to jednak nie tylko efekty specjalne. Disney od zawsze pracuje z najlepszymi i nie inaczej jest w przypadku tej produkcji. W głównych rolach zobaczymy m.in. George?a Clooneya (Grawitacja), Britt Robertson (Tajemny krąg) i Hugh Laurie (Dr House). Wybierz się w podróż do granic wyobraźni już 29 maja we wszystkich kinach IMAX!

Przeznaczenie?

Jeden z głównych bohaterów: Frank, był uznawany w dzieciństwie za geniusza, jednak jego życie nie potoczyło się tak jakby chciał i teraz jest nim nieco rozczarowany. Kiedy do jego domu trafia Casey, która tak jak on uwielbia naukę, oboje wyruszają na niebezpieczną misję. Los dziewczyny jest podobno odgórnie zapisany i życiowym zadaniem jest uchronienie miasta z innego wymiaru przed ogromną katastrofą. Czas, aby Casey poznała swoje przeznaczenie i wyruszyła w największą podróż w historii ludzkości.

Projekcje filmu Kraina Jutra na ekranach kin IMAX w całej Polsce (Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań) już od 29 maja. Film również od 29 maja we wszystkich kinach Cinema City.

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl/imax oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz