Przedsprzedaż biletów i nowy plakat filmu ?Miasta 44?

Z uwagi na ogromne zainteresowanie ze strony publiczności ruszyła przedsprzedaż biletów na seanse ?Miasta 44?? jednej z najbardziej oczekiwanych i największych polskich produkcji ostatnich lat. Na tydzień przed premierą można je nabyć między innymi w ogólnopolskich sieciach kin Helios i Cinema City. Do regularnej dystrybucji film Jana Komasy trafi 19 września. W obiegu, poza normalną kopią, znajdzie się także specjalna wersja z audiodeskrypcją. Odliczając dni do premiery prezentujemy drugi oficjalny plakat ?Miasta 44? ? zrealizowanej z wielkim rozmachem, uniwersalnej opowieści o miłości, młodości, odwadze i poświęceniu, rozgrywającej się w czasie Powstania Warszawskiego.

Specjalna wersja filmu Jana Komasy, przeznaczona dla osób niewidomych, została opracowana i zrealizowana przez Fundację Kultura Bez Barier. Działania podejmowane w ramach jej aktywności mają prowadzić do tworzenia warunków gwarantujących osobom z niepełnosprawnością wzroku i słuchu komfort w czasie wizyty w kinie, teatrze, muzeum i galerii; warunków dających możliwość samodzielnego i kompetentnego odbioru sztuki.

Systematyczne i powszechne udostępnianie tekstów kultury ma być także zaproszeniem do dialogu o potrzebie i możliwościach budowania społeczeństwa otwartego, świadomego, wolnego od stereotypów i uprzedzeń. Fundacja Kultura Bez Barier ma na koncie audiodeskrypcję do największych, wielokrotnie nagradzanych przebojów polskich ekranów, takich jak: ?Obława? Marcina Krzyształowicza, czy ?Chce się żyć? Macieja Pieprzycy.

Aktualna lista kin, które będą wyświetlać ?Miasto 44? w wersji z audioderskrypcją:

DCF / Wrocław Rejs / Słupsk Helios / Radom Helios Magnolia / Wrocław Helios Biała / Białystok Helios Galeria / Rzeszów

MIASTO 44 w kinach od 19 września

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz