Przedsprzedaż biletów na film ?Warcraft: Początek? w Multikinie

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film ?Warcraft: Początek? inspirowany kultową grą. Kup bilet już dziś i poznaj dwa zwaśnione królestwa oraz odbierz kod upoważniający do grania w ?World of Warcraft? za darmo przez miesiąc. Film wejdzie na ekrany 10 czerwca br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na www.multikino.pl.

Warcraft

W filmie ?Warcraft: Początek? dwa zwaśnione królestwa ? zamieszkiwane przez ludzi Azeroth (Przymierze) i świat orków Draenor (Horda) ? spotkają się walce przeciw sobie. Przymierze walczy o zachowanie porządku i bezpieczeństwo ludzi, Horda zaś o przetrwanie zagrożonego gatunku orków. Film Duncana Jonesa powstał przy użyciu techniki CGI (Computer Generated Imagery), gwarantującej spektakularne efekty specjalne.

Każdy kto zakupi bilet na film ?Warcraft: Początek? do Multikina będzie mógł odebrać ulotkę z kodem upoważniającym do grania w ?World of Warcraft? za darmo przez miesiąc. Ulotki będą wydawane w kinie podczas sprawdzania biletów przy wejściu na salę kinową. Akcja obowiązuje do biletów kupowanych w kasie kinowej oraz przez stronę www.multikino.pl i aplikację mobilną Multikina. Na jedno konto gracz będzie mógł zarejestrować jeden kod. Ulotki z kodem będzie można odbierać od dnia premiery filmu, czyli od 10 czerwca br. Akcja trwa do zakończenia emisji filmu ?Warcraft: Początek? lub do wyczerpania ulotek. Po zalogowaniu się do ?World of Warcraft? użytkownicy otrzymają inspirowane filmem skórki do transmogryfikacji broni dla swojego konta.

Źródło: informacja nadesłana


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz