Przedpremierowy pokaz filmu ?Hardkor disko? oraz premiera teledysku Doroty Masłowskiej do piosenki ?Hajs?

26 lutego o godz. 20:00 w kinie Muranówodbędzie się specjalny przedpremierowy pokaz filmu ?Hardkor disko?, debiutu filmowego Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i twórcy kultowych, wielokrotnie nagradzanych teledysków dla m.in. Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, donGURALesko, czy hitu Jamala ?Defto?. W roli głównej Marcin Kowalczyk, jeden z najciekawszych polskich aktorów młodego pokolenia, uhonorowany Nagrodą Aktorską Festiwalu Filmowego w Gdyni i Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego.

Projekcję filmu poprzedzi premiera teledysku do piosenki ?Hajs?, w reż. Krzysztofa Skoniecznego (głębokiOFF). Piosenka pochodzi z debiutanckiego albumu ?Społeczeństwo jest niemiłe? MISTER D, najnowszego projektu Doroty Masłowskiej ? pisarki, a teraz także kompozytorki, piosenkarki i producentki. Klip jest nostalgiczną wariacją na temat boskich 80?s/90?s stuningowanych przez współczesny SWAG. W teledysku pojawiają się fragmenty filmu ?Hardkor Disko?, do którego klip został stworzony. Wydawcą albumu ?Społeczeństwo jest niemiłe? jest Galeria Raster, a na jego okładce wykorzystano kadry z teledysku. Pokaz z udziałem twórców: Krzysztofa Skoniecznego oraz Doroty Masłowskiej. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie kina Muranów.

?Hardkor disko? Współczesna, pełna kontrastów metropolia. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem, żyjące chwilą dzieci, a wokół nich rzeczywistość, w której wzbiera gniew i napięcie bliskie eksplozji. W takiej scenerii poznajemy Marcina, młodego chłopaka, który zaraz po przyjeździe do miasta spotyka trochę młodszą od siebie Olę. Zafascynowana nim dziewczyna zaprasza go do swojego świata, w którym królują mocne używki, niekończące się imprezy artystycznej bohemy i nielegalne wyścigi samochodów. Marcin przyjechał jednak z głęboko skrywaną tajemnicą i dokładnym planem zemsty, o którym ani dziewczyna, ani jej najbliżsi nie mają pojęcia?

Strona filmu: http://www.hardkordisko.com/

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz