Przedpremierowy pokaz filmu ?Bridget Jones 3? w kinie Atlantic

10 września w Kinie Atlantic odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu ?Bridget Jones 3?. Na trzecią filmową część niekończących się miłosnych zawirowań w życiu Bridget Jones fani na całym świecie czekali 14 lat. Laureaci Oscara ? Renée Zellweger i Colin Firth - powracają w kontynuacji ikonicznej komedii o miłosnych i zawodowych przygodach Bridget Jones, autorki najzabawniejszego pamiętnika w historii kina i literatury.

Bridget Jones 3 kino Atlantic

Po rozstaniu z Markiem Darcym, z którym miała spędzić resztę życia, Bridget znów jest singielką, tym razem po czterdziestce. Jej nieokiełznany optymizm każe jej skupić się na nowych wyzwaniach zawodowych oraz starych i nowych przyjaciołach. Po raz pierwszy w życiu panna Jones czuje, że ma całkowitą kontrolę nad swoim życiem. Czy coś może zaburzyć ten spokój?

Otóż może, Bridget spotyka bowiem przystojnego Amerykanina Jacka (Patrick Dempsey), który jest wszystkim tym, czym nie jest Mark. Ale na tym nie kończy się historia. Bo kłopoty i Bridget to synonimy. Wkrótce okazuje się, że panna Jones spodziewa się dziecka. Nie jest jedynie pewna, który z panów jest jego ojcem?Oprócz Zellweger i Firtha, w filmie zobaczymy znanego z serii ?Transformers? oraz serialu ?Chirurdzy? Patricka Dempsey?a, a także laureatkę Oscara Emmę Thompson.

Za reżyserię odpowiada Sharon Maguire, twórczyni ?Pamiętnika Bridget Jones?. Dwie poprzednie części filmu zarobiły ponad pół miliarda dolarów i zyskały status kultowych. Za rolę Bridget Jones Renée Zellweger otrzymała nominację do Oscara. 10 września, godz. 20:30 Źródło: informacja nadesłana
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz