Przedpremierowe pokazy Jupiter: Intronizacja w Cinema City!

Już 5 lutego sieć kin Cinema City zaprasza na specjalne pokazy przedpremierowe filmu Jupiter: Intronizacja. Niesamowita produkcja twórców Matrixa i V jak Vendetta pokaże widzom wspaniały świat efektów specjalnych i oryginalną historię stworzoną specjalnie na potrzeby filmu.

W dobie obecnych efektów specjalnych Jupiter: Intronizacja ma szansę stać się najważniejszą premierą gatunku science-fiction w tym roku! Już 5 lutego Cinema City pokaże tę produkcję przedpremierowo w wybranych kinach. Na specjalnych pokazach Jupiter: Intronizacja widzowie wyruszą w najbardziej elektryzującą kosmiczną przygodę i staną w środku wojny pomiędzy dwiema cywilizacjami! Na ekranie zobaczyć będzie można wielkie gwiazdy, m.in. Channinga Tatuma (Foxcatcher), Milę Kunis (Black Swan), Eddie?ego Redmayne (Teoria wszystkiego) i Seana Beana (Gra o tron).

Międzygalaktyczne dziedzictwo

Główna bohaterka Jupiter: Intronizacja ? Jupiter Jones ? to z pozoru zwyczajna dziewczyna niezadowolona ze swojej pracy i niekończących się beznadziejnych randek. Nie wie jednak, że urodziła się po to, aby zmienić losy królestwa z innej części kosmosu. Dowie się tego, kiedy kandydat do tronu z odległej cywilizacji zechce zamordować jedyną osobę, która może mu przeszkodzić objąć władzę? Wyśle zabójcę na Ziemię, aby zlikwidować Jupiter.

Pokazy przedpremierowe filmu Jupiter: Intronizacja odbędą się w wybranych kinach Cinema City w 3D, już 5 lutego. Lista kin:

Warszawa Promenada, godz. 18:30 Warszawa Sadyba, godz. 18:30 Kraków Bonarka, godz. 19:15 Kraków Kazimierz, godz. 20:30 Poznań Plaza, godz. 18:30 Katowice Silesia, godz. 19:30 Częstochowa Jurajska, godz. 19:20 Toruń Czerwona Droga, godz. 20:30 Bielsko-Biała, godz. 18:30 Bydgoszcz, godz. 20:30 Bytom, godz. 19:30 Gdańsk Krewetka, godz. 20:30 Gliwice, godz. 20:30 Lublin, godz. 20:00 Łódź, godz. 20:00 Rybnik, godz. 19:00 Sosnowiec, godz. 18:30 Wałbrzych, godz. 20:30 Wrocław Korona, godz. 20:00 Zielona Góra, godz. 20:00

Premiera filmu również w sali Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia i Cinema City Bonarka, oraz w technologii 3D na ekranach kin IMAX w całej Polsce (Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań) także od 6 lutego.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz