Przebojowa komedia o nas samych i o naszych seksualnych fantazjach ? czyli ?To właśnie seks? przedpremierowo w ramach cyklu ?Kino na Obcasach?

Podobno najlepszym lekarstwem na nudę w związku jest odrobina pikanterii w sypialni.Kolejna odsłona cyklu ?Kino na obcasach? potwierdzi albo obali tą teorię. ?To właśnie seks? w reżyserii Josha Lawsona- przedpremierowo już 10 lutego w wybranych kinach sieci Multikino.

Podobno najlepszym lekarstwem na nudę w związku jest odrobina pikanterii w sypialni. Jednak dzielenie się erotycznymi pomysłami może przynieść wyjątkowo zabawne skutki. Bo co zrobić, gdy on za bardzo wciągnie się w zabawę w przebieranki? Albo gdy ona osiąga rozkosz, tylko wtedy, kiedy doprowadzi go do płaczu? I co się stało ze starym, dobrym seksem? Zwyczajne pary i ich niezwykłe łóżkowe perypetie. Przebojowa komedia o seksualnych fantazjach i o nas samych.

Lutowe spotkanie w ramach cyklu ?Kino na obcasach? odbędzie się w wybranych  kinach sieci Multikino:Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy Warszawa ? Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze, Silver Screen Łódź.

Partnerem lutowej edycji ?Kina na obcasach? jest Kinder Bueno.

Kinder Bueno, partner cyklu ?Kino na obcasach?, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

Bilety na lutowe ?Kino na obcasach? można nabyć już od 23 stycznia w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz