Przebój science fiction na ekranach kin sieci Multikino 1 listopada „Gra Endera”

Już 1 listopada w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo ?Grę Endera?, film science fiction oparty na powieści Orsona Scotta Carda, która z miejsca stała się obowiązkową lekturą wszystkich fanów gatunku. Na ekranie zobaczymy m.in.: Harrisona Forda i Bena Kingsleya.

kadr z filmu

Jest rok 2070. Minęło czterdzieści lat od nieudanej inwazji obcych. Cały świat żyje w oczekiwaniu na powrót najeźdźców. Ziemskie centrum obrony realizuje tajny plan polegający na rekrutowaniu najinteligentniejszych jednostek jeszcze na etapie dzieciństwa i poddawaniu ich szkoleniu w walce z obcymi. Najlepszym spośród kadetów jest Andrew Wiggin zwany Enderem (Asa Butterfield), który po wstępnym szkoleniu zostaje wysłany do orbitalnej szkoły bojowej. Scenariusz ?Gry Endera? powstał na podstawie kanonicznej powieści science fiction o tym samym tytule autorstwa Orsona Scotta Carda, która zadebiutowała w 1985 roku i z miejsca stała się obowiązkową lekturą wszystkich fanów gatunku. Zdobyła prestiżowe nagrody Hugo oraz Nebula, a także miliony oddanych wielbicieli na każdej szerokości geograficznej. Oryginalna w każdym możliwym aspekcie powieść łączyła wielką przygodę, inspirującą historię o dojrzewaniu, wyprzedzającą swoją epokę wizję przyszłości oraz ciekawą refleksję nad gatunkiem ludzkim. Przetłumaczono ją na 28 języków. W rolach głównych wystąpili: Harrison Ford, Asa Butterfield, Hailee Steinfeld, Viola Davis, Abigail Breslin oraz Sir Ben Kingsley.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz