Przebój europejskich kin z Penélope Cruz i Javierem Bardemem: „Wszyscy wiedzą” już na DVD!

„Wszyscy wiedzą", kipiący emocjami thriller Asghara Farhadiego, od dziś na DVD! W swoim najnowszym filmie dwukrotny laureat Oscara mistrzowsko prowadzi widzów przez labirynt emocji, przemilczeń i półprawd do zaskakującego finału. W rolach głównych wystąpiła najsłynniejsza para Hiszpanii - Penélope Cruz i Javier Bardem. 

 „Wszyscy wiedzą" od dziś do kupienia w sklepach sieci Empik oraz w sklepie online Gutek Film w promocyjnej cenie 24,99 zł.

Po wielu latach nieobecności Laura (Cruz) wraz z dwójką dzieci powraca do rodzinnego miasteczka w Hiszpanii na wesele siostry. Podczas hucznej zabawy spotyka Paco (Bardem), swoją wielką, pierwszą miłość. Imprezę przerywa zniknięcie Irene, nastoletniej córki Laury. Przy okazji poszukiwań na jaw wychodzą rodzinne tajemnice, o których wszyscy woleliby zapomnieć. W upalnym, sennym miasteczku pod powierzchnią czai się mrok. Wszyscy są podejrzani.

Mistrz światowego kina Asghar Farhadi (zdobywca dwóch Oscarów za „Rozstanie” i „Klienta”) zaprasza nas do kipiącego od emocji labiryntu. Cruz i Bardem stworzyli we „Wszyscy wiedzą” jeden z najwspanialszych duetów w ich karierze. W pełnych namiętności kreacjach tej pary przeszłość spotyka się z teraźniejszością, dawne uczucie przeżywane jest na nowo, a dystans zamienia się w ognistą bliskość. Czy niewiedza jest zawsze błogosławieństwem? Co zrobisz, kiedy nagle okaże się, że poza tobą już wszyscy wiedzą?

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz