„Prokurator” 4. odcinek już w najbliższy czwartek

W hotelowym pokoju zostaje znalezione ciało 49-letniego Henryka Mostowskiego. Sidlecka diagnozuje, że przyczyną zgonu jest zawał. Zwraca jednak uwagę na pewną rzecz, która może sugerować, że odejściu mężczyzny z tego świat ktoś pomógł?

W toku śledztwa okazuje się, że denat miał dość nietypową pasję ? był poszukiwaczem duchów, a z pokojem, w którym się zatrzymał związana była klątwa. Według przewodników opisujących zabytkowy hotel, zmarło w nim już pięć osób. W chwili gdy Proch jest gotowy zamknąć śledztwo i przyjąć jednak naturalną przyczynę zgonu, dostaje informację, że nie żyje też żona denata.

W tej z pozoru błahej sprawie pojawia się coraz więcej znaków zapytania i zbiegów okoliczności. Wiele dziwnych sytuacji ujawnia też nagranie z pokoju, w którym znaleziono ciało denata. Proch odkrywa, że ktoś próbuje zatuszować ślady. Z pokoju znikają elementy, które były tam w chwili znalezienia ciała? Na domiar złego Prokurator odnajduje na liście gości hotelowych nazwisko komisarza Witka Kielaka, który w momencie odnalezienia ciała przez pracowników hotelu, błąkał się nagi po hotelowym korytarzu?

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=qJWi5n7Q6PU[/youtube]

Obsada: Jacek Koman (prokurator Proch), Wojciech Zieliński (Witold Kielak), Magdalena Cielecka (Ewa Sidlecka), Janusz Michałowski (Dziadek), Dorota Kolak (Chorko), Magdalena Turczeniewicz (była żona Kielaka). W pozostałych rolach: Bartłomiej Firlet (PRowiec hotelu), Marek Kalita (dyrektor hotelu), Anna Jarosik-Trawińska (pokojówka), Krzysztof Grupiński (Henryk Mostowski).

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz