Produkcja siódmego sezonu kultowego serialu HBO Gra o tron rozpocznie się latem tego roku – premiera rok później

Produkcja wielokrotnie nagradzanego serialu HBO Gra o tron rozpocznie się latem tego roku ? ogłosił Casey Bloys, prezes HBO odpowiedzialny za programming. Zdjęcia do nowego sezonu będą kręcone w Północnej Irlandii, a dodatkowo również w Hiszpanii i na Islandii. Premiera nowego sezonu odbędzie się latem 2017 roku w HBO.

Gra o tron VI

Teraz kiedy zima nadeszła w ?Grze o tron?, producenci David Benioff i D.B. Weiss poczuli, że byłoby lepiej, gdyby produkcja rozpoczęła się odrobinę później niż zwykle, żeby lepiej oddać klimat serialu - powiedział Bloys. Zamiast tradycyjnej premiery ?Gry o tron? na wiosnę, przenosimy emisję na lato, żeby jeszcze lepiej móc dostosować okres zdjęciowy do wymagań produkcji.

W siódmym sezonie kolejne odcinki reżyserować będą: Mark Mylod, Jeremy Podeswa, Matt Shakman i Alan Taylor. Zdjęcia w Hiszpanii będą realizowane w następujących miejscach: Sewilla, Caceres, Almodovar del Rio, Santiponce, Zumaia oraz Bermeo.

Gra o tron VI

W zeszłym tygodniu Gra o tron otrzymała 23 nominacje do nagród Emmy, najwięcej z wszystkich nominowanych produkcji już trzeci rok z rzędu, w tym dla najlepszego serialu obyczajowego, dla aktorek i aktorów drugoplanowych - Emilii Clarke, Leny Headey, Maisie Williams, Petera Dinklage?a, Kita Haringtona, za najlepszy gościnny występ nominację otrzymał Max von Sydow, za reżyserię - Miguel Sapochnik, Jack Bender oraz za scenariusz David Benioff i D.B. Weiss.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz