„Prezentownik Best Film” – Boże Narodzenie 2019

Miłośników kina z całą pewnością ucieszą pod choinką najnowsze wydawnictwa DVD proponowane przez Best Film. Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem produkcji BBC. Planując w Państwa mediach prezentowniki polecamy Państwa uwadze nasze interesujące propozycje. Poniżej znajdą Państwo opisy wydawnictw, które znajdą się w sklepach w listopadzie i w grudniu 2019.

„Pavarotti” – kinowy hit zdobywcy Oscara Rona Howarda o człowieku obdarzonym wielkim sercem, poczuciem humoru, charyzmą i talentem. Na film składają się miedzy innymi wyjątkowe i nigdy niepublikowane materiały i najbardziej znane występy śpiewaka.

„Ikony XX wieku” – ośmioodcinkowy serial przedstawiający portrety ludzi, którzy zmienili świat i brali czynny udział w tworzeniu rzeczywistości, w jakiej żyjemy. Poszczególne części dotyczyć będą takich postaci jak: Nelson Mandela, Charlie Chaplin, Albert Einstein, Martin Luther King Jr, Pablo Picasso, Neil Armstrong, David Bowie czy jedyna Polka w zestawieniu - Maria Skłodowska-Curie.

„Piękne cywilizacje” – serial bada wizualną kulturę społeczeństw z całego świata, ukazując jej niezliczone skarby. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu głównemu tematowi, dzięki któremu odkrywamy jak różne kultury wyrażały siebie na przestrzeni wieków. Od majestatycznej świątyni Angkor Wat w Kambodży, po zachwycającą Bazylikę Świętego Piotra w Watykanie, podziwiamy piękno bizantyjskich mozaik z Rawenny czy imponujące bogactwo wnętrz Błękitnego Meczetu w Stambule.

„Planety” - oszałamiający serial, o prawdziwie kinowym rozmachu, który ożywia najbardziej pamiętne wydarzenia w historii Układu Słonecznego. Każdy z 5 odcinków przybliża dramatyczny moment narodzin i ewolucję poszczególnych planet i całego Układu Słonecznego – od najbliższych Słońcu Merkurego, Wenus i Ziemi po bardziej oddalone: Mars, Jowisz, Saturn, Uran i Neptun.

„Serengeti” - wiele historii zostało opowiedzianych o Afryce, ale ta jest naprawdę wyjątkowa, bo opowiedziana z głębi intymnego świata zwierząt. Dla naszych bohaterów będzie to emocjonująca historia roku, który na zawsze zmieni ich życie a wszystko rozegra się we wspaniałej Krainie Parku Narodowego Serengeti w północno – zachodniej Tanzanii, jednego z największych chronionych ekosystemów na świecie.

„Cudowny świat kociąt” i „Cudowny świat szczeniąt” - dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym ta urzekająca seria śledzi szczeniaki i kocięta w kluczowych momentach pierwszego roku życia – wraz z nimi przeżywamy ich pierwsze samodzielne próby, upadki i sukcesy.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz