Premiery online w Polsce – „Igrzyska śmierci”, „Sierpień w hrabstwie Osage”, „Artysta”

Największe premiery z porfolio Forum Film już na Cineman.pl! Filmy te będą po raz pierwszy w Polsce udostępnione online.

Już od 6 listopada na Cineman.pl będzie można zobaczyć film obsypany wieloma nagrodami, z wybitną kreacją Meryl Streep i Julii Roberts "Sierpień w hrabstwie Osage", zdobywcę 5 Oscarów "Artysta" w reżyserii Michela Hazanaviciusa z wielką rolą Jeana Dujardin oraz "Droga do zapomnienia" z Colinem Firthem i Nicole Kidman.

A od 14 listopada pokażemy takie przeboje kinowe jak "Igrzyska śmierci" i "Igrzyska śmierci. W pierścieniu ognia" z laureatką Oscara i Złotych Globów Jennifer Lawrence w roli głównej. Pierwsze filmy z serii opisującej losy Katniss i Peety stały się absolutnym światowym przebojem i zarobiły na świecie ponad 800 milionów dolarów.

Kolejną listopadową propozycją jest znakomita komedia "Poradnik pozytywnego myślenia" z Jennifer Lawrence i Bradleyem Cooperem. Za udział w tym filmie para aktorów została nominowana do Oscara, ale dla Jennifer Lawrence rola Tiffany okazała się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę i zapewniła jej wszystkie najważniejsze nagrody filmowe w tym Oscara, Złoty Glob oraz nagrodę BAFTA.

Pozostałe tytuły, które znajdą się na Cineman.pl w listopadzie i w grudniu, to m.in.: "Riddick", "Uciekinier", "Uwięziona w mroku", "Bankomat", dla fanów horroru: "Silent Hill: Apokalipsa", "Pirania 3DD", "Czarnobyl. Reaktor strachu", "Kronika opętania", oraz "Bling Ring", "Dwoje do poprawki", "Edukacja Grace", "Jak urodzić i nie zwariować", "Mój tydzień z Marilyn", "Straszny film 5".

Wszystkich miłośników dobrego kina zapraszamy na Cineman.pl!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz