Premiery nadchodzą z nagrodami w Cinema City!

W najbliższych dniach w Cinema City pojawią się premiery z gwiazdorską obsadą. Jesienny repertuar hitów to nie tylko gratka dla oka, ale także świetna okazja, aby dopomóc szczęściu. Każdy bilet jest przepustką do wygranej w kinowej loterii CINEMIX. Tylko do końca sierpnia, do zgarnięcia są telewizory, tablety i lodówki Samsung. W Wielkim Finale 1 września na zwycięzcę czeka samochód Škoda Rapid Spaceback. W Cinema City kto gra, ten wygra!

Kinomaniacy mogą wygrać podwójnie w naszej loterii, bo nie tylko zobaczą kinowy hit, ale będę mogli również zdobycie fantastyczne nagrody. Przed nami niesamowite premiery, które zadowolą zarówno fanów mocnych wrażeń, jak również miłośników ciekawych romantycznych historii. Obecnie na srebrnym ekranie szaleją "Niezniszczalni", w których składzie znajdziemy praktycznie wszystkie gwiazdy retro kina akcji: Sylvester Stallone, Dolph Lundgren, Jet Li, Arnold Schwarzenegger, Wesley Snipes, Mel Gibson i wielu innych. Zakochani natomiast, powinni wybrać nową produkcję Woody?ego Allena pt. "Magia w blasku księżyca", która podda wątpliwości telepatię, iluzję i większość znanych nam zjawisk paranormalnych na rzecz? uczuć! Z kolei fani zakręconego kina science-fiction z pewnością będą zadowoleni na premierze "Dawcy Pamięci". Ekranizacja bestsellera Lois Lowry zabierze widzów w świat złodziei wspomnień, którzy bezuczuciowo pozbywają ludzi najpiękniejszych chwil zakodowanych w umysłach.

Im więcej filmów, tym więcej możliwości W loterii CINEMIX dostępnych jest prawie 800 000 nagród, a każdy bilet do Cinema City jest szansą na zdobycie jednej z nich. W zeszłym tygodniu jeden z biletów pozwolił na wygranie samochodu ŠKODA Rapid Spaceback. Nic straconego! Do końca sierpnia na zwycięzców czeka jeszcze wiele nagród takich jak tablety, telewizory i lodówki Samsung, a także darmowe bilety, zestawy w barze i zniżki do wykorzystania w kinie. Żeby wziąć udział w zabawie wystarczy obejrzeć film i wprowadzić specjalny kod z biletu w aplikacji konkursowej na stronie internetowej www.cinemix.pl lub w aplikacji mobilnej Cinemix. Dodatkowo, każdy uczestnik zarejestrowany w promocji na www.cinemix.pl ma szansę na udział w Wielkim Finale 1 września, podczas którego do wygrania będzie kolejny samochód Škoda Rapid Spaceback oraz inne atrakcyjne nagrody. Oglądaj, miksuj i wygrywaj w największej loterii cyfrowej dla kinomaniaków! Więcej informacji oraz szczegółowy repertuar na stronie www.cinema-city.pl i www.cinemix.pl .

Źródło:informacja nadesłana


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz