Premierowe pokazy filmu ?Wkręceni 2? w kinach Helios!

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów na pokazy premierowe filmu ?Wkręceni 2? - drugiej części przebojowej komedii z 2014 roku. Na wielkim ekranie po raz kolejny zagoszczą gwiazdy polskiego kina, a wśród nich między innymi: Paweł Domagała, Małgorzata Socha, Marta Żmuda Trzebiatowska, czy Anna Mucha.

Po ostatnich przygodach na prowincji, przyjaciele rozstali się i rozjechali po świecie. W rodzinnym mieście pozostał jedynie Szyja (Paweł Domagała) ? jak zawsze posłuszny swojej ukochanej żonie.

I to właśnie on wpada tym razem w kłopoty. Pracując na autostradzie poznaje przypadkiem agentkę gwiazd Klementynę (Małgorzata Socha). Seksowna blondynka porywa go na kilka dni do Warszawy. Jeszcze tego samego dnia Szyja zmienia się w prawdziwego celebrytę. Jego żona - słynna Jadźka (Barbara Kurdej-Szatan) postanawia sprowadzić go do domu, choćby i siłą. Czy uda się jej tego dokonać?

Zwariowaną komedię ?Wkręceni 2? będzie można zobaczyć już od najbliższego piątku, 16 stycznia we wszystkich kinach sieci Helios. Szczegóły dotyczące premierowych seansów filmu dostępne są pod adresem: www.helios.pl/wkreceni2.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz