Premiera trzeciego sezonu serialu „Hannibal” jednocześnie w USA i w Polsce!

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu Hannibal zostanie udostępniony bezpłatnie w aplikacji AXN Player na stronie internetowej www.axn.pl. Polscy widzowie zobaczą premierowy odcinek nowego sezonu w wersji z polskimi napisami już 5 czerwca o godz. 7 rano, równolegle z premierą na zachodnim wybrzeżu USA. Premiera telewizyjna odbędzie się już w piątek 5 czerwca o godz. 23:00 na kanale AXN.

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu Hannibala będzie wyświetlany jednocześnie w 67 krajach, w których AXN nadaje swój program. Równoległa, światowa premiera Hannibala pozwoli widzom w Polsce na interakcję w czasie rzeczywistym z producentami serialu, obsadą oraz aktywny udział w dyskusjach na portalach społecznościowych z fanami z całego świata.

Fabuła serialu sięga do początków znajomości błyskotliwego psychiatry Hannibala Lectera (w tej roli Mads Mikkelsen) oraz utalentowanego profilera kryminalnego FBI, Willa Grahama (Hugh Dancy). Dzięki zadziwiającym zdolnościom, Graham potrafi odtworzyć myśli i skomplikowane metody działania seryjnych morderców. Jego niezwykłe umiejętności są jednocześnie jego przekleństwem: Will nie radzi sobie z emocjami, które towarzyszą mu w pracy konsultanta FBI, co sprytnie wykorzystuje dr Hannibal Lecter.

Po dramatycznych wydarzeniach finału drugiego sezonu, Hannibal ucieka ze Stanów i pod zmienionym nazwiskiem rozpoczyna nowe życie. Wraz ze swoją terapeutką dr Bedelią Du Maurier (Gillian Anderson) podróżuje po Europie, by w końcu osiąść we Florencji, gdzie zatrudnia się w muzeum Palazzo Capponi. Tymczasem Will, odzyskawszy zdrowie, udaje się w pościg za swoim niedoszłym zabójcą.

Premiera online trzeciego sezonu Hannibala już w piątek 5 czerwca o godz. 7:00 w AXN Player. Premiera telewizyjna w piątek 5 czerwca o 23:00 w AXN.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz