Premiera ?The Perfect Elvis Soundtracks? oraz pierwszy raz w Polsce na wielkim ekranie ?Speedway? – tylko w Kinie Atlantic

Z okazji premiery wyjątkowego wydawnictwa ?The Perfect Elvis Soundtracks? zawierającego 20 albumów z muzyką do filmów, w których zagrał (i zaśpiewał) Elvis Presley! SONY MUSIC oraz KINO ATLANTIC mają zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkową, bo pierwszą i jedyną w Polsce projekcję filmu ?Speedway? na wielkim ekranie!

Bądźcie z nami we wtorek 21 stycznia o godzinie 20:00 w Kinie Atlantic!  Taniec, miłość i muzyka ? przeżyjmy to wszystko po raz pierwszy w dużo większym wymiarze!

28 stycznia swoja premierę mieć będzie niezwykłe wydawnictwo zawierające dwadzieścia albumów Elvisa Presleya będących muzyczną ilustracją do filmów z Królem Rock?n?Rolla w roli głównej. Kolekcja ta zatytułowana ?The Perfect Elvis Soundtracks? ukaże się w znanej serii boxów ?The Perfect?? Celebrując premierę tego wydawnictwa oraz przypadającą w styczniu rocznicę urodzin artysty Sony Music zaprasza na wyjątkowe wydarzenie ? pierwszy w Polsce kinowy pokaz filmu ?Speedway? z Elvisem Presleyem w roli głównej. Film ten nie był nigdy wyświetlany w polskich kinach i z pewnością jego premiera zainteresuje nie tylko fanów Króla.

Aby wziąć udział w spotkaniu 21 stycznia należy zgłosić chęć uczestnictwa do niedzieli 19 stycznia na adres kontakt@entropiaslowa.pl . Każdy mail zostanie przez nas potwierdzony. Liczba miejsc ograniczona!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz