Premiera teledysku do filmu ?Miasto 44?! Anna Iwanek, Pati Sokół i Piotr Cugowski śpiewają „Miasto”

 Anna Iwanek, Pati Sokół i Piotr Cugowski śpiewają ?Miasto? ? utwór promujący ?Miasto 44? Jana Komasy Premiera teledysku z nieprezentowanymi wcześniej w sieci fragmentami filmu!

W dzień kinowej premiery ?Miasta 44? prezentujemy teledysk do piosenki promującej nowy film Jana Komasy. Utwór o tytule ?Miasto? zaśpiewali wspólnie Anna Iwanek, Pati Sokół i Piotr Cugowski. Pierwsze publiczne wykonanie kompozycji miało miejsce podczas specjalnego pokazu ?Miasta 44? na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie usłyszało ją ok. 12 000 osób. Teledysk do ?Miasta? przygotował Michał Czarnecki ? montażysta ?Miasta 44? i polskiego kandydata do Oscara, filmu ?W ciemności? w reżyserii Agnieszki Holland. Autorem muzyki jest Paweł Lucewicz, słowa napisała Zofia Jaworowska. Piosenka ?Miasto? znalazła się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej do filmu, którą od dziś można zakupić w sklepach w całej Polsce.

[vimeo height="HEIGHT" width="WIDTH"]http://vimeo.com/106592959[/vimeo]

MIASTO

Był kiedyś inny świat Który znałeś ty, który znałam ja. Odmierzałam czas w rytm twoich kroków. Razem biegliśmy za Ogniem, który bezlitośnie zmienić miał Miasto w popiół. Był kiedyś inny świat Miłość bez tchu? Chcę ufać znów Że rozumiesz bez wielkich słów Że twoje usta dotkną jeszcze raz Moich ust. Zamykam oczy, czuję jak W twoich dłoniach tonie moja twarz. Przysięgasz miłość aż po śmierć Słyszę wspólne bicie naszych serc. I chociaż walczysz z całych sił, O coś więcej niż parę chwil. Po cichu ciągle wierzę, że Nadejdzie taki dzień Gdy wrócisz by stąd zabrać mnie I powiesz mi Wciąż kocham cię Wciąż kocham cię. Zamykam oczy, czuję jak W twoich dłoniach tonie moja twarz. Przysięgasz miłość aż po śmierć Słyszę wspólne bicie naszych serc. I chociaż walczysz z całych sił, O coś więcej niż parę chwil. Po cichu ciągle wierzę, że Nadejdzie taki dzień Gdy wrócisz by stąd zabrać mnie I powiesz mi Wciąż kocham cię. Powróci tamten letni czas Odżyje blask sierpniowych barw Będziemy razem dalej iść By miasto nie przestało żyć. I chociaż walczysz z całych sił, O coś więcej niż parę chwil. Po cichu ciągle wierzę, że Nadejdzie taki dzień Gdy wrócisz by stąd zabrać mnie I powiesz mi Wciąż kocham cię. Wciąż kocham cię. Wciąż kocham cię

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz