Premiera serialu „Mad Dogs” w AXN

Pod koniec marca telewizja AXN zabierze widzów na urlop do egzotycznego Belize. Dla czterech bohaterów serialu "Mad Dogs" wycieczka do raju szybko zmieni się jednak w niebezpieczną wyprawę pełną lokalnych porachunków i intryg. Ich długoletnia przyjaźń zostanie wystawiona na próbę, a każdy kolejny odcinek przyniesie nieoczekiwane, często surrealistyczne zwroty akcji. Premiera serialu "Mad Dogs" już w środę 30 marca o godz. 22:00 w AXN.

"Mad Dogs" to amerykański akcji z elementami czarnej komedii. Bohaterami serialu są czterej czterdziestolatkowie: Cobi (Steve Zahn), Lex (Michael Imperioli), Gus (Romany Malco) i Joel (Ben Chaplin). Przyjaciele spotykają się w pięknej willi w egzotycznym Belize, by świętować wcześniejsze przejście na emeryturę ich starego znajomego, Milo (w tej roli Billy Zane, znany z filmu Titanic). Szybko okaże się, że to co miało być kilkudniowym wyjazdem wakacyjnym, już w pierwszym odcinku zamieni się w koszmar. Amerykanie będą mieli przeciwko sobie mafię, policję oraz tajne służby Belize. Bohaterowie szybko zdadzą sobie sprawę z tego, że aby przetrwać w zupełnie obcym dla siebie środowisku, będą musieli obdarzyć się zaufaniem.

Producentem wykonawczym serialu jest Chris Cole, odpowiedzialny w całości za scenariusz wcześniejszej brytyjskiej wersji "Mad Dogs". Cole otrzymał za niego nagrodę Broadcasting Press Guild Award w kategorii ?Best Multichannel Programme? i nominację do Telewizyjnej Nagrody BAFTA za najlepszy serial dramatyczny.

Premiera serialu "Mad Dogs" już w środę 30 marca o godz. 22:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdą środę o 22:00.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz