Premiera serialu „CSI: Cyber” już 20 sierpnia w AXN

Na zakończenie wakacji AXN przygotował dla widzów premierę nowej odsłony najpopularniejszej produkcji kryminalnej ostatnich lat. Już w sierpniu na antenie stacji pojawi się CSI: Cyber, czyli trzeci spin-off bijącej rekordy oglądalności serii, stworzonej przez Anthony?ego Zuikera. W nowym serialu o ekipie śledczych zajmujących się cyberprzestępczością zobaczymy zdobywczynię tegorocznego Oskara, Patricię Arquette. Premiera serialu już 20 sierpnia o godz. 21.00 tylko w AXN.

Główną bohaterką serialu CSI: Cyber jest charyzmatyczna Avery Ryan (w tej roli Patricia Arquette), renomowana psycholog prowadząca prywatną praktykę w Nowym Jorku. Pewnego dnia, w wyniku ataku hakerskiego, poufne dane jej pacjentów zostają wykradzione, a jeden z nich niedługo potem ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Doktor traci zaufanie swoich klientów i jest zmuszona zamknąć swój gabinet. Aby dopaść sprawcę włamania, który zniszczył jej karierę, Avery zatrudnia się w ośrodku FBI w Quantico, gdzie zostaje szefem zespołu do walki z cyberprzestępczością. Wkrótce ceniona doktor psychologii behawioralnej staje się ekspertem w dziedzinie śledzenia podejrzanych zachowań w Internecie.

CSI: Cyber to trzeci spin-off bijącej rekordy popularności produkcji CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, która opowiada o specyficznej pracy policyjnych kryminologów. Inspiracją do stworzenia postaci głównej bohaterki była irlandzka psycholog Mary Aiken, która została również jednym z producentów amerykańskiego serialu. Z jej eksperckiej wiedzy na temat zagadnień psychologicznych związanych z pojawiającymi się technologiami korzystał do tej pory m.in. Interpol, władze Londynu oraz departament policji w Los Angeles.

Premiera serialu CSI: Cyber w czwartek 20 sierpnia o godz. 21.00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy czwartek o godz. 21.00 tylko w AXN.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz