Premiera przygodowego filmu „Piotruś. Wyprawa do Nibylandii” produkcji Warner Bros. Pictures przeniesiona na jesień.

Data premiery przygodowego filmu "Piotruś. Wyprawa do Nibylandii" produkcji Warner Bros. Pictures została przesunięta na jesień, aby pozostawić jego twórcom swobodę ruchu przy dopracowywaniu ostatnich szczegółów. Film będzie miał swoją światową premierę w Stanach Zjednoczonych 9 października 2015 roku. Informację tę ogłosili Dan Fellman, prezes ds. dystrybucji krajowej, oraz Veronika Kwan Vandenberg, prezes ds. dystrybucji międzynarodowej, z Warner Bros. Pictures.

Fellman stwierdził w oświadczeniu ? ?Chcieliśmy przedłużyć obecność filmu "Piotruś. Wyprawa do Nibylandii" na ekranach kin. Najbardziej logicznym wyjściem wydawało się przeniesienie premiery z zatłoczonego sezonu letniego na sezon jesienny. Film będzie wyświetlany przez dłuższy okres, co pozwoli nam zwiększyć zyski dzięki przewidywanym pozytywnym opiniom widzów, którzy będą go sobie nawzajem polecali?.

Kwan Vandenberg dodała: ? ?Piotruś Pan to postać uwielbiana na całym świecie, a sezon jesienny to idealna pora, aby przedstawić szerokiej publiczności tę wspaniałą opowieść o narodzinach młodego bohatera. Na wielu rynkach możemy wykorzystać fakt, że Piotruś. Wyprawa do Nibylandii wejdzie na ekrany w czasie letnich wakacji, co w większym stopniu pozwoli obejrzeć ten film całym rodzinom?.

Reżyser Joe Wright wyraził swoją aprobatę dla przesunięcia daty premiery, zauważając: ? ?Jak łatwo się domyślić, fantastyczna opowieść o Piotrusiu Panie obfituje w skomplikowane efekty wizualne. Nie chciałbym, aby pospieszne zakończenie prac nad filmem odbiło się na jego jakości. Dzięki temu ja i mój zespół zyskamy czas na dokończenie filmu i opowiedzenie tej historii w taki sposób, na jaki zasługuje?.

Reżyser Joe Wright (Pokuta, Duma i uprzedzenie) przedstawia nowy pełnometrażowy film fabularny "Piotruś. Wyprawa do Nibylandii", opowiadający na nowo historię o początkach ukochanych bohaterów stworzonych przez J. M. Barriego.

Piotruś (Levi Miller) to 12-letni urwis o żywiołowej, nieco buntowniczej naturze. Jednak w ponurym sierocińcu w Londynie, w którym chłopiec mieszka od urodzenia, te cechy jego charakteru nie były tolerowane. Pewnej niezwykłej nocy Piotruś zostaje nagle porwany do Nibylandii ? świata piratów, wojowników i wróżek. Próbując odkryć sekret swojej matki, która porzuciła go wiele lat temu, oraz znaleźć swoje miejsce w tej magicznej krainie, chłopiec przeżywa niesamowite przygody i nie raz pojedynkuje się na śmierć i życie. Wraz z Tygrysią Lilią (Rooney Mara) i nowym przyjacielem, Jamesem Hookiem (Garrett Hedlund), musi pokonać bezwzględnego pirata Czarnobrodego (Hugh Jackman), aby uratować Nibylandię i poznać swoje prawdziwe przeznaczenie. A przeznaczone było mu zostać bohaterem, którego na zawsze zapamiętamy jako Piotruś Pan.

Joe Wright wyreżyserował film "Piotruś. Wyprawa do Nibylandii" na podstawie scenariusza autorstwa Jasona Fuchsa. Wyprodukowali go Greg Berlanti, Sarah Schechter i nominowany do Oscara Paul Webster (Pokuta) przy udziale producenta wykonawczego Tima Lewisa.

W filmie występują: nominowany do Oscara Hugh Jackman (Les Miserables Nędznicy), Garrett Hedlund (Co jest grane, Davis?), nominowana do Oscara Rooney Mara (Dziewczyna z tatuażem), debiutujący Levi Miller oraz Amanda Seyfried (Les Miserables Nędznicy). W obsadzie znaleźli się również: Adeel Akhtar (Dyktator) jako Smee, Taejoo Na (The Kick) jako Kwahu, Nonso Anozie (Syn Boży, Pokuta) w roli Bishopa, Kathy Burke (Szpieg) jako Matka Barnabas, Kurt Egyiawan (Skyfall) jako Murray, Lewis MacDougall (brytyjski serial telewizyjny In the Name of the Children) jako Nibs oraz Jack Charles (Mystery Road) w roli Szefa.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz