Premiera piątego sezonu „Gry o tron” jednocześnie w USA i w Polsce!

Kultowy serial HBO Gra o tron po raz pierwszy w historii pojawi się jednocześnie w 170 krajach. Premierowe odcinki piątego sezonu serialu będą emitowane na całym świecie, w tym w Polsce, o tej samej porze, co na antenie HBO w Stanach Zjednoczonych. Polscy widzowie będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek piątego sezonu Gry o tron w nocy z 12 na 13 kwietnia o godz. 3.00 nad ranem w HBO i HBO GO.

Premierowy odcinek najnowszego sezonu serialu Gra o tron zostanie wyemitowany w Stanach Zjednoczonych w niedzielę, 12 kwietnia o godz. 21.00 czasu wschodniego. Stacje HBO w innych krajach oraz partnerzy dystrybuujący HBO pokażą ten odcinek równolegle z emisją w USA.

Bardzo cieszymy się, że dzięki nawiązanej współpracy z naszymi międzynarodowymi partnerami widzowie z całego świata będą mogli oglądać ?Grę tron?, jeden z najpopularniejszych seriali telewizyjnych na świecie, w tym samym momencie - powiedział Michael Lombardo, prezes ds. programowych HBO.

Premiera najnowszego sezonu odbędzie się jednocześnie na antenach: HBO Asia, HBO Canada, HBO Europe, HBO Latin America, HBO Netherlands i HBO Nordic, a także stacji będących dystrybutorami HBO: Africa/M-Net, Australia/Foxtel, Belgium(Flemish)/Telenet, France/Orange, Iceland/365 Media, Israel/DBS, Sky Deutschland, Sky Italia i SKY New Zealand  oraz partnerów nadawczych:  Belgium(French)/Betv, Greece/Intervision, Russia/Amedia i Spain/DTS.

Serial Gra o tron jest adaptacją sagi fantasy George?a R.R. Martina Pieśń Lodu i Ognia, w której polityka i seks przeplatają się w prowadzonej przez siedem rodów walce o kontrolę nad legendarnym królestwem Westeros. To epicka opowieść o zdradzie i prawości, więzach rodzinnych i honorze, ambicjach i miłości, śmierci i woli przetrwania. Gra o tron rozpala wyobraźnię widzów na całym świecie i jest uznawana za jedną z najgłośniejszych produkcji telewizyjnych wszech czasów.

Razem z premierowym odcinkiem piątego sezonu Gry o tron nad ranem 13 kwietnia zostaną wyemitowane pierwsze odcinki nowych sezonów seriali HBO - Dolina Krzemowa i Figurantka. Pierwszy odcinek Gry o tron widzowie będą mogli obejrzeć również w poniedziałek, 13 kwietnia o godz. 22.00 w HBO.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz