Premiera nowego serialu HBO Latin America „Pan Avila” w Cinemax

Dziś, 18 listopada na antenie Cinemax pojawi się nowy serial kryminalny Pan Avila. Produkcja przedstawia historię zwyczajnego z pozoru obywatela, który prowadzi podwójne życie, nocami pracując dla meksykańskiej mafii. Serial będzie dostępny również w serwisie HBO GO.

Roberto Avila (Tony Dalton) jest przykładnym mężem i ojcem, który wydaje się prowadzić nudne życie agenta ubezpieczeniowego. Nic podobnego - Avila ukrywa przed światem, a także przed najbliższą rodziną, swoje dodatkowe zajęcie. Nocami jest płatnym zabójcą na usługach mafii. Sytuację komplikuje jego awans w mafijnej strukturze. Jeszcze trudniej jest mu prowadzić podwójne życie, zwłaszcza utrzymać je w tajemnicy przed żoną i synem.

Meksykański serial kryminalny produkcji HBO Latin America to dzieło braci Marcelo i Waltera Slavichów (Epitafia). Brutalny, pełen prawdy o meksykańskim świecie przestępczym serial spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony widzów, co zaowocowało podjęciem decyzji o kontynuacji serii. W rolę prowadzącego podwójne życie Roberta Ávili wcielił się Tony Dalton (Porywacze, zapaśnik i papuga). W pozostałych rolach wystąpili między innymi: Nailea Norvind (serial Kapadocja), Carlos Aragón (Abel) oraz Adrian Alonso (Legenda Zorro).

Serial Pan Avila będzie można oglądać od 18 listopada, w każdą środę o godz. 22.00 w Cinemax. Serial będzie również dostępny w serwisie HBO GO.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz