Premiera nowego serialu „Ash kontra martwe zło” w HBO GO i Cinemax

W sobotę, 5 marca w Cinemax rusza "Ash kontra martwe zło" ? ociekający krwią serial grozy, będący kontynuacją kultowych filmów "Martwe Zło" i "Armia ciemności". Główny bohater, Ash Williams powraca po trzydziestu latach, aby ponownie zmierzyć się z siłami ciemności.

Ash Williams (Bruce Campbell) od trzydziestu lat prowadzi spokojne, kawalerskie życie. Do czasu? Wystarcza moment nieuwagi, a słowa wyczytane z Necronomiconu przypominają Ashowi o makabrycznych wydarzeniach z przeszłości, które miały miejsce przed laty w opuszczonym domku w lesie. Siły zła ponownie wychodzą z ciemności. Tylko Ash może przeciwstawić się śmiercionośnym demonom i uratować rodzaj ludzki przed zagładą.

"Ash kontra martwe zło" to ociekający krwią serial grozy, który jest kontynuacją kultowych, niezwykle popularnych w latach 80. i 90. filmów Martwe zło oraz Armia ciemności. Odpowiedzialny za ich sukces, reżyser Sam Raimi jest również twórcą serialu.

Produkcja Starz wciąga ekscytującą fabułą i zwariowanym humorem, nie brakuje w niej też solidnej porcji makabry. W główne role wcielają się Bruce Campbell (Martwe zło), Ray Santiago (Chłopaki do wzięcia), Jill Marie Jones (Blondynka w koszarach) oraz Lucy Lawless (serial Spartakus: Krew i piach). Pierwszy sezon serialu składa się z dziesięciu trzydziestominutowych odcinków.

Pełny sezon serialu "Ash kontra martwe zło" można oglądać już od wtorku, 1 marca w HBO GO. Premiery odcinków na antenie Cinemax będą odbywały się w każdą sobotę o godz. 20.00. Co tydzień będą emitowane dwa nowe odcinki serialu.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz