Premiera nowego filmowego teledysku do bijącego rekordy hitu Roksany Węgiel

Zwyciężczyni konkursu Eurowizja Junior 2018 w klipie do „Manu. Bądź sobą!”

Świetny dubbing z głosami Czesława Mozila i Adama Zdrójkowskiego, masa humoru i rozrywka najwyższych lotów – jednym słowem „Manu. Bądź sobą!” – animowana komedia familijna o sympatycznym ptaszku, który przez całe dzieciństwo myślał, że jest mewą. Film zagości w kinach 5 kwietnia i jest piękną i zabawną opowieścią o tym, że naprawdę warto być sobą, różnice nie mają znaczeń, a wiara we własne siły potrafi czynić cuda.

Promocję „Manu. Bądź sobą!” wspiera wielki hit Roksany Węgiel „Anyone I Want To Be” (ponad 21 milionów wyświetleń w serwisie Youtube), do którego przygotowano zupełnie nowy filmowy teledysk.

„Zapraszam wszystkich mniejszych i większych do obejrzenia tej przepięknej animacji o odwadze i spełnieniu marzeń. Pamiętajmy, że wiara w siebie czyni cuda” – zachęca Roksana Węgiel.

Roksana Węgiel, zwyciężczyni zeszłorocznej edycji konkursu Eurowizja Junior, to najlepsza ambasadorka zdania, że wiara w siebie czyni cuda. Choć jest dopiero czternastolatką, już ma na koncie szereg sukcesów. Zaczęła wcześnie, bo jeszcze jako dziecko. Uczyła się gry na fortepianie w Szkole Muzycznej, trenowała akrobatykę i judo, tańczyła hip-hop i taniec towarzyski. Na lekcje śpiewu zaczęła uczęszczać na początku podstawówki, swój talent odkryła podczas karaoke na sportowym obozie. Brała udział w kilku różnych muzycznych projektach, m.in. gościnnie wystąpiła w teledysku do piosenki disco polo, ale naprawdę rozbłysła jesienią 2017 roku, gdy wzięła udział w telewizyjnym show „The Voice Kids”. Zaśpiewała piosenkę Beyonce i zachwyciła m.in. Edytę Górniak, która powiedziała: „Myślałam, że ty jesteś nieprawdziwa. Beyonce w twoim wieku na pewno nie miała takiego głosu”. W finale programu, prócz piosenki Prince’a, zaśpiewała także utwór polskiej gwiazdy oraz „Żyj”, swój własny singiel, od tamtej pory obejrzany na YouTubie prawie 12 mln razy.

Roksana, która wyróżnia się m.in. dojrzałej barwie głosu oraz jego mocy - odwrotnie proporcjonalnej do jej wzrostu i wagi - zachwyca zarówno swoich rówieśników, jak i dorosłych. Jej kariera rozwija się dynamicznie: zeszłej jesieni została reprezentantką Polski na 16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku, gdzie brawurowo zaśpiewała utwór „Anyone I Want to Be”, dzięki czemu wygrała konkurs. Jej piosenka bije rekordy popularności - w serwisie YouTube od listopada została odtworzona już ponad 21 mln razy. Roksana, która po raz kolejny promuje piosenką film animowany – po singlu nagranym z Edytą Górniak na potrzeby „Hotelu Transylwania 3” - szturmem zdobywa rzesze fanów (blisko 600 tys. obserwujących na Instagramie!). Została także doceniona przez rodzimy przemysł muzyczny – zdobyła nominację do Fryderyków w kategorii „Fonograficzny debiut roku”. W maju młoda wokalistka gościnnie wystąpi podczas 64. Konkursu Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie, ale zanim to nastąpi, przypomina o głównym przesłaniu filmu „Manu. Bądź sobą!” – WIARA W SIEBIE CZYNI CUDA.

MANU. BĄDŹ SOBĄ!
W kinach od 5 kwietnia

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz