Premiera w kinach w USA, w Polsce na VOD! Znakomity Michael Douglas w thrillerze „Pojedynek na pustyni”

"Pojedynek na pustyni"- premiera 17 kwietnia na VOD w Polsce równocześnie z premierą światową w USA!

Studio Lionsgate we współpracy z Grupą Monolith Films po raz kolejny udostępni polskim widzom na VOD film dokładnie w dniu jego światowej premiery kinowej w USA. "POJEDYNEK NA PUSTYNI" to historia strachu, władzy i bezwzględnego polowania, ze znakomitymi rolami Michaela Douglasa i Jeremy Irvine'a.

Już 17 kwietnia równocześnie ze światową premierą kinową na Cineman VOD zostanie udostępniony znakomity thriller "POJEDYNEK NA PUSTYNI" z laureatem Oscara Michaelem Douglasem w roli głównej. Ikonie Hollywood partneruje Jeremy Irvine, gwiazda wyreżyserowanego przez Stevena Spielberga filmu "Czas wojny".

Niedostępna pustynia Majave i dwóch zupełnie różnych ludzi. Pierwszy to Madec (Michael Douglas) bezwzględny rekin biznesu, którego jedyną pasją poza zarabianiem pieniędzy jest polowanie. Drugi to Ben (Jeremy Irwing), młody i biedny chłopak, od lat żyjący na obrzeżach pustyni. Ben zgadza się zostać przewodnikiem Madeca. Ruszają na pustynię. Pech sprawia, że Madec strzelając do zwierzyny trafia przypadkowego człowieka. Chłopak jest niewygodnym świadkiem. Rozpoczyna się bezwzględne polowanie, w którym Ben może liczyć tylko na cud.

Zobacz zwiastun: www.cineman.pl/filmy/Filmy,Mocne-kino,Thriller/Pojedynek-na-pustyni

Gwiazda filmu - Michael Douglas jest nie tylko odtwórcą postaci Madeca, ale także producentem "POJEDYNKU NA PUSTYNI". Douglas może się poszczycić wielkimi sukcesami na polu produkcji filmowej. Będąc już wziętym aktorem, razem z Saulem Zaentzem, wyprodukował jeden z najlepszych filmów w historii światowej kinematografii - "Lot nad kukułczym gniazdem", za który dostał swojego pierwszego Oscara. W kolejnych latach był współproducentem takich tytułów jak "Miłość, szmaragd i krokodyl", "Chiński syndrom" czy "Zaklinacz deszczu". To on właśnie zatrudnił do filmu francuskiego reżysera Jean-Baptiste Léonettiego, którego reżyserski debiut "Carré blanc" był pokazywany na festiwalu w Toronto oraz dostał nagrodę syndykatu francuskich krytyków filmowych

Autorem zdjęć do filmu jest Russell Carpenter, zdobywca Oscara za superprodukcję "Titanic".

Douglas, Irvine i Leonetti stworzyli wspólnie pełen suspensu obraz, którego atmosferę pogłębia scenografia pięknej, niedostępnej i bezlitośnie obnażającej wszelkie ludzkie słabości pustyni.

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz