Premiera filmu ?Uczta? na zamknięcie Kuchnia+ Food Film Fest!

21-23 listopada w pięciu miastach Polski odbędzie się szósty przegląd filmów kulinarnych 6. Kuchnia+ Food Film Fest. W tym roku, na zamknięcie wydarzenia pokazany zostanie film ?Uczta? ? dokument o ludziach, którzy nie zgadzają się na smaki dnia codziennego. Jego bohaterowie to Foodies, czyli maniakalni smakosze i jednocześnie najbardziej wpływowe osoby w kulinarnym biznesie. Ich pasją jest jedzenie, a misją ? jadanie w najlepszych restauracjach świata. Grupa uroczych i szalonych Foodies, pokaże nam smak luksusu i świat wielkiej kuchni?

Specjalne premierowe pokazy ?Uczty? odbędą się w niedzielę 23 listopada w ramach przeglądu Kuchnia+ Food Film Fest w warszawskim Kinie Kultura, poznańskim Starym Browarze, wrocławskim Kinie Nowe Horyzonty, gdańskim Kinoporcie oraz w krakowskim Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej ?Manggha?. Każdemu pokazowi towarzyszyć będzie poczęstunek-niespodzianka związany z tematyką filmu.

Tych, którzy nie zdążą zobaczyć filmu w ramach Kuchnia+ Food Film Fest, zapraszamy na eventowe pokazy w wybranych kinach w całej Polsce już od 28 listopada.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz