Premiera filmu Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 na gigantycznych ekranach kin IMAX!

20 listopada ekrany kina IMAX zostaną opanowane przez finał sagi Igrzyska Śmierci. Ostatnia odsłona trylogii Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku. Czy Katniss Everdeen zdoła przetrwać i ocalić cały naród? Odpowiedź już niedługo w kinach IMAX!

Już od 20 listopada na ekranach kin IMAX zagości najnowszy epizod Igrzysk Śmierci ? jednego z najbardziej oczekiwanych tytułów ostatnich lat. Nie inaczej jest w przypadku finałowej odsłony sagi ? Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2. Bardzo efektowna i emocjonująca produkcja powinna zaspokoić oczekiwania każdego fana kina. Niesamowite trójwymiarowe efekty zostaną jeszcze bardziej wzmocnione, dzięki ogromnemu rozmiarowi ekranu kina IMAX. Krystalicznie czysty obraz i laserowo skalibrowany dźwięk, zadowolą nawet najbardziej wymagającego widza. W główną rolę wcieli się Jennifer Lawrence, laureatka Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej za rolę w filmie Poradnik pozytywnego myślenia. Na ekranie towarzyszą jej Liam Hemsworth, Sam Calfin, Donald Sutherland oraz Josh Hutcherson.

Katniss Everdeen nigdy nie chciała brać udziału w krwawych rozgrywkach, a walka i zabijanie od zawsze stały w konflikcie z jej moralnymi zasadami. Totalitarny rząd nie pozostawił jej jednak wyboru i musiała mimo woli stać się wojowniczką z krwi i kości. Po czasie okazało się, że jest w tym doskonała, jak mało kto. W ostatniej części, stanowiącej finał tej niezwykłej trylogii, walka toczy się już nie tylko o przetrwanie, ale o przyszłość całego narodu. Katniss wspierana przez wiernych przyjaciół planuje zamach na Prezydenta Snowa. Ich celem jest zakończenie totalitarnych rządów Kapitolu, dojdzie więc do ostatecznego starcia dobra ze złem. Która z sił zwycięży?

Film Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 w 2D i 3D już od 20 listopada we wszystkich kinach IMAX (Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice, Poznań). Premiera produkcji także we wszystkich kinach Cinema City oraz salach Škoda 4DX? (Warszawa, Kraków, Lublin).

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl/imax oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz