Premiera „300: Początek Imperium” w Cinema City

Już 7 marca w Cinema City dowiecie się, jak według Franka Millera kończy się pojedynek z królem-bogiem, Kserksesem! Podczas premiery greckiej legendy o niezłomnym oddziale Spartan czekają Was najlepsze w historii kina sceny batalistyczne. Jedno jest pewne ? druga odsłona wojny z perskim hegemonem czyli "300: Początek Imperium" na zawsze zmieni pojęcie żołnierza w historii świata! Legenda Spartan odżyje w Cinema City! Od 7 marca sieć kin zaprasza na jedno z najważniejszych wydarzeń w tym roku ? pokazy 300: Początek Imperium. Druga część tej greckiej legendy to nie tylko świetna realizacja, ale także plejada serialowych gwiazd: Sullivan Stapleton (Strike Back), Eva Green (Penny Dreadful) i Lena Headey (Gra o Tron). W postać Kserksesa po raz kolejny wcielił się elektryzujący Rodrigo Santoro.

Komiksowy rodowód Historia wojen grecko-perskich jest dobrze znana każdemu z nas jeszcze z czasów szkolnych. Jednak zarówno 300, jak i 300: Początek Imperium to filmy oparte nie tylko na losach króla Leonidasa i jego oddziału, ale przede wszystkim na powieściach obrazkowych przygotowanych przez jedną z najważniejszych postaci w tym biznesie, Franka Millera. Ekranizacja oparta została na artystycznych kadrach komiksu, dzięki czemu charakteryzuje się niezwykłym stylem wizualnym oraz spektakularnymi efektami specjalnymi. Na krześle reżysera zasiadł doświadczony Zack Snyder, który ma na swoim koncie m.in. produkcję o Supermanie (Człowiek ze Stali).

Zjednoczona Grecja 300: Początek Imperium to drugi rozdział bohaterskiej walki trzystu najlepszych wojowników króla Sparty pod Termopilami. Pod wodzą pogrążonej w żałobie królowej Gorgo i dowódcy Hellady ? Temistoklesa, grecka armia stawi czoło jednemu z najgroźniejszych władców ówczesnego świata. U jego boku po raz kolejny pojawią się zabójczy generałowie ? tym razem prawą ręką perskiego króla będzie Artemizja: kobieta wychowana przez ?wojnę?.

W sieci kin Cinema City premiera 300: Początek Imperium w wersji 2D i 3D już 7 marca!

Film również od 7 marca na ekranach kin IMAX w całej Polsce (Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań).

Szczegółowy repertuar na www.cinema-city.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz