Premiera 3 sezonu serialu „Elementary” w AXN

Premiera trzeciego sezonu serialu Elementary w poniedziałek 2 lutego o godz. 22.00 w AXN

Od dwóch sezonów niezwykły aktorski duet przyciąga przed telewizory rzesze fanów. Jonny Lee Miller w roli nietuzinkowego detektywa i Lucy Liu jako jego prawa ręka powracają na antenę AXN w popularnym serialu Elementary. Pierwszy odcinek trzeciego sezonu widzowie będą mogli obejrzeć w AXN już w poniedziałek 2 lutego, zaledwie 3 miesiące po jego amerykańskiej premierze.

Serial Elementary to osadzona we współczesnych realiach historia Sherlocka Holmesa. Genialny, choć nieco ekscentryczny detektyw (w tej roli Jonny Lee Miller) w wyniku błędów młodości opuszcza Londyn i rozpoczyna nowe życie na Manhattanie. W Nowym Jorku Holmes poznaje błyskotliwą doktor Joan Watson (Lucy Liu), z którą odtąd tworzy zespół do rozwiązywania najtrudniejszych śledztw.

W wyniku niespodziewanego wyjazdu Holmesa, na początku trzeciego sezonu Joan samodzielnie prowadzi dochodzenia dla nowojorskiej policji. Po sześciu miesiącach detektyw wraca z Londynu, gdzie pracował dla brytyjskiego wywiadu, i próbuje na nowo ułożyć sobie zawodowe relacje ze swoją dawną partnerką. Sprawę komplikuje pojawienie się Kitty Winter (Ophelia Lovibond), która u boku Holmesa uczy się rozwiązywania kryminalnych zagadek. Kolejne odcinki odsłaniają tajemniczą przeszłość młodej rywalki Joan Watson, jak również rodzinne problemy inspektora Gregsona (Aidan Quinn).

Dołączająca do obsady Elementary, Ophelia Lovibond, znana jest polskim widzom z seriali Strażnicy Galaktyki, Titanic: Blood and Stell, a także z filmu Pan Popper i jego pingwiny, gdzie wystąpiła u boku Jima Carreya. Grana przez nią postać Kitty Winter to bezpośrednie nawiązanie do zbioru opowiadań Kroniki Sherlocka Holmesa Artura Conana Doyle?a, w którym pojawia się bohaterka o takim imieniu i nazwisku. W epizodycznej roli w kolejnej odsłonie serialu wystąpi również znany z kultowej produkcji Mad Men aktor Rich Sommer.

Premiera trzeciego sezonu Elementary w poniedziałek 2 lutego o godz. 22.00 w AXN. Kolejne odcinki serialu w każdy poniedziałek o godz. 22.00 w AXN.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz