Preis, Gierszał i Cielecka podbijają stolicę w oficjalnym teledysku do filmu ?Córki Dancingu?.

 reis, Gierszał i Cielecka podbijają stolicę w teledysku do musicalu ?Córki Dancingu?. Premiera klipu ?Przyszłam do miasta? zespołu Ballady i Romanse.

Prezentujemy teledysk promujący brawurowy debiut reżyserski Agnieszki Smoczyńskiej. Zawierający niepublikowane fragmenty filmu klip powstał do zawartego w obrazie utworu ,,Przyszłam do miasta? zespołu Ballady i Romanse. Kompozycji, która znajdzie się również na zapowiedzianej na pierwszy kwartał 2016 roku płycie ,,Córki Dancingu?. Nagrodzony w Gdyni ?film, jakiego w polskim kinie nie było? (Onet) wejdzie do kin 25 grudnia. Natomiast w styczniu, musical z Kingą Preis, Magdaleną Cielecką i Jakubem Gierszałem, w którym odżywają największe hity parkietów lat 70. i 80., będzie rywalizował o laury Sundance ? największego corocznego festiwalu filmów niezależnych w USA, gdzie w elitarnej selekcji zmierzy się z najlepszymi produkcjami z całego świata.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=Zk_3vvZXKc0[/youtube]

W filmie Agnieszki Smoczyńskiej dwie nastolatki ? Złota i Srebrna ? lądują w środku tętniącego muzyką, mieniącego się światłami neonów i cekinów świata warszawskich dancingów lat 80. Dołączają do muzyków zespołu Figi i Daktyle i z dnia na dzień stają się sensacją nocnego życia stolicy. W rolach głównych w ?Córkach Dancingu? widzowie zobaczą niezwykle uzdolnione aktorki młodego pokolenia: Michalinę Olszańską i Martę Mazurek. Wspierają je gwiazdy polskiego kina w nowych, zaskakujących wcieleniach ? Kinga Preis jako królowa sceny disco, Magdalena Cielecka w roli striptizerki o pseudonimie Boskie Futro, rozgrzewającej do czerwoności bywalców PRL-owskich dancingów i Jakub Gierszał jako wirtuoz basowego brzmienia. W tle pulsuje rytmiczna muzyka zespołu Ballady i Romanse oraz najpopularniejsze szlagiery lat 70. i 80. ? od ?Byłaś serca biciem? Andrzeja Zauchy i ?Bananowego songu? grupy Vox po nieśmiertelne ?I Feel Love? Donny Summer w brawurowym wykonaniu samej Kingi Preis.

"Córki dancingu" w kinach od 25 grudnia 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz