Prawda kryje się w nieoczekiwanych miejscach! Julia Roberts, Nicole Kidman i Chiwetel Ejiofor na oficjalnym plakacie thrillera ?Sekret w ich oczach?.

Po serii klimatycznych posterów teaserowych, przyszedł czas na oficjalny plakat thrillera ?Sekret w ich oczach?. Film na podstawie światowego bestsellera Eduardo Sacheriego wejdzie do kin 1 stycznia 2016 roku. Za scenariusz i reżyserię odpowiada nominowany do Oscara Bill Ray, scenarzysta głośnego ?Kapitana Phillipsa? i przebojowych ?Igrzysk śmierci?. W doborowej obsadzie: laureatka Oscara ? Julia Roberts (?Erin Brockovich?), Nicole Kidman (?Godziny?) oraz nominowany do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej w 2014 roku Chiwetel Ejiofor (?Zniewolony: 12 Years a Slave?).

Duet zgranych śledczych FBI ? Jess (Julia Roberts) i Ray (Chiwetel Ejiofor) ? ma rozwiązać sprawę brutalnego morderstwa młodej dziewczyny. Gdy na miejscu zbrodni okazuje się, że ofiarą jest córka Jess, kobieta zostaje odsunięta od sprawy. Podejrzany o zabójstwo mężczyzna, z braku dowodów, zostaje wkrótce wypuszczony na wolność. Zdesperowana Jess, przekonana o jego winie, postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę...

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=WNhAqqzaYAI[/youtube]

?Sekret w ich oczach? w kinach od 1 stycznia 2016

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz